Nejprodávanější Kniha nebo Omalovánka za posledních 14 dní
beletrie

Totožnost - 10%
(2x)
Totožnost, chronologicky druhý román Milana Kundery napsaný francouzsky/1995/, vychází v českém překladu Anny Kareninové a s doslovem Jakuba Češky.
beletrie
Ukázky

Totožnost

330 Kč
297 Kč
Americká elegie
(2x)
Příběh rodiny Vancových začal v poválečné Americe nadějí. Autorovi prarodiče byli „zamilovaní, ale chudí jako kostelní myš“. Přestěhovali se z apalačského regionu Kentucky do Ohia s nadějí, že uniknou strašné chudobě, která je obklopovala.
beletrie
Ukázky

Americká elegie

268 Kč
Šikmý kostel 3
(8x)
Jak dlouho trvá válka po tom, co skončí?
beletrie

Šikmý kostel 3

494 Kč
Zuzana Čaputová: Neztratit se sama sobě
Exkluzivní knižní rozhovor se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou.
beletrie

Zuzana Čaputová: Neztratit se sama sobě

404 Kč
Bláznivé léto
(1x)
Kdesi v moři vybuchla sopka a muminí údolí a jeho okolí je náhle pod vodou. Muminí rodina se sice uchýlí na střechu svého domu, ale je jim jasné, že tady spásu nenajdou...
beletrie
Ukázky

Bláznivé léto

268 Kč
Hella
(2x)
Literární prvotina rusistky Aleny Machoninové. Její titul odkazuje na vlastní tematický základ prózy-eseje, a tím jsou osudy Helly, resp. Heleny Frischerové – české Židovky, která byla předobrazem postavy Ri z románu Jiřího Weila Moskva-hranice.
beletrie

Hella

322 Kč
Oheň a krev 1+1
(4x)
Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí.
beletrie
Ukázky

Oheň a krev

670 Kč
Indiánský mesiáš - 10%
Kniha Stevena Charlestona je autorovým životopisem, průvodcem historií a tradicemi severoamerických indiánů i osobitým výkladem Matoušova evangelia v jednom.
beletrie

Indiánský mesiáš

349 Kč
314 Kč
Rozsudek smrti
Slavný rozvodový advokát celebrit je nalezen ve svém bytě mrtvý. Někdo mu rozbil hlavu láhví vína za 2 000 liber. Což vzhledem k faktu, že on sám byl abstinent, působí trochu podivně. Stejně jako trojciferné číslo, které vrah napsal na zeď.
beletrie
Ukázky

Rozsudek smrti

403 Kč
Bouře mečů 1+1
(2x)
Třetí díl cyklu Píseň ledu a ohně zastihuje přeživší hrdiny v překotných událostech. Název knihy Bouře mečů doslova a do písmene vystihuje vražedné tempo, v němž George R. R. Martin pokračuje ve svém vyprávění.
beletrie
Ukázky

Bouře mečů

889 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>