Nejprodávanější Kniha nebo Omalovánka za posledních 14 dní

Problém tří těles
(18x)
První díl trilogie s rozmachem Duny a stejnou dávkou akce jako Den nezávislosti.
Ukázky

Problém tří těles

449 Kč
Vězeň č. 1260
(1x)
Prózu Vězeň č. 1260 napsal Jaromír Šavrda mezi zářím a listopadem 1982 během svého druhého věznění v Ostravě (1982-84). V knize popisuje poměry v komunistických kriminálech, ale i nejrůznější osudy muklů.

Vězeň č. 1260

89 Kč
Burití
(1x)
Novela jednoho z největších latinskoamerických autorů 20. století vtahuje čtenáře do magického světa brazilského sertãa. Jazykově mnohovrstevné dílo s prvky básnické prózy vychází v mistrovském překladu Vlasty Dufkové.

Burití

44 Kč
Czechy. To nevymyslíš
(1x)
Vlídně ironický pohled na vše české. Opravdu si Češi zaslouží být nazýváni nejpohodovějším národem střední Evropy? Proč je tak obtížné naučit se česky a proč by tu Poláci neměli používat slovo szukać?

Czechy. To nevymyslíš

314 Kč
Florencie, moje (sebe)láska

Jaké to je, když vám na cestu přestane svítit slunce a celý svět zešedne? Váš život postupně ztrácí smysl a vy nevíte, co dál? Ve stejné situaci se ocitla sedmadvacetiletá Veronika. Syndrom vyhoření jí vzal všechny barvy ze života.

Florencie, moje (sebe)láska

358 Kč
Chrám Matky boží v Paříži - limitovaná edice
(1x)
Fenomenální francouzský výtvarník Georges Bess završil svou volnou trilogii rozmáchlých komiksových adaptací klasických literárních děl. Po Draculovi a Frankensteinovi zvolil slavný román Victora Huga Chrám Matky Boží v Paříži.

Chrám Matky boží v Paříži - limitovaná edice

709 Kč
Ignis Fatuus
(1x)

Hororový příběh z magické Šumavy, kde si život a smrt podávají ruce Na zakázaném území Šumavy, kolem řeky Křemelné, se koncem sedmdesátých let začínají probouzet pradávné legendy...

Ukázky

Ignis Fatuus

386 Kč
Kratke Zobaky - 10%

Chtěli jste někdy vědět, co přesně znamená třeba gramlavy, oryngla, žgraň nebo chuj s tym, ale neměli jste se koho zeptat? Pak je tento slovnik určen právě vám!

Kratke Zobaky

599 Kč
539 Kč
Očekávání Boha - 10%
Tento svazek sestává z dopisů a esejů francouzské filosofky a mystičky Simony Weilové. Představuje pestrost, podnětnost a živost autorčina myšlení, zejména dopisy dávají vhled do autorčina nitra a pohnutého života.

Očekávání Boha

298 Kč
268 Kč
Perspektivy

Florencie, 16. století. Malíř Jacopo da Pontormo je zavražděn pod freskami, na nichž pracoval dlouhých jedenáct let.

Perspektivy

340 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>