Nejprodávanější Kniha nebo Omalovánka za posledních 14 dní

Japonská mysl

V knize Japonská mysl nabízí autoři západním čtenářům zasvěceného průvodce, který jim pomůže pochopit jedinečné aspekty japonské kultury. Čtenáři této knihy získají ucelenou představu o japonské společnosti a jejích základních hodnotách.

Japonská mysl

312 Kč
Nové realismy
Kapesní, česko-anglické vydání průvodce v elegantním designu Jana Havla nabízí atraktivní a srozumitelnou formou shrnutí výstavy Nové realismy v Galerii hlavního města Prahy. Nový pohled na meziválečné výtvarné umění a kulturu.

Nové realismy

315 Kč
Oheň a krev 1+1
(4x)
Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí.
Ukázky

Oheň a krev

670 Kč
Indiánský mesiáš - 10%
Kniha Stevena Charlestona je autorovým životopisem, průvodcem historií a tradicemi severoamerických indiánů i osobitým výkladem Matoušova evangelia v jednom.

Indiánský mesiáš

349 Kč
314 Kč
Poslední dítě v lesích - 10%
Ze života dětí něco mizí. Potichu našlapující, neviděný, neslyšený lišák se skrývá venku, za okny pokojů, škol, aut. Většina dospělých už citlivost na šelmy ztratila a jen mlhavě tuší, že v jejich životě něco chybí.

Poslední dítě v lesích

378 Kč
340 Kč
Příspěvky k filosofii (Ze spatření)
Heideggerovy Příspěvky k filosofii (Ze spatření) lze oprávněně považovat za jeho druhé hlavní dílo po knize Bytí a čas.

Příspěvky k filosofii (Ze spatření)

621 Kč
Rozsudek smrti
Slavný rozvodový advokát celebrit je nalezen ve svém bytě mrtvý. Někdo mu rozbil hlavu láhví vína za 2 000 liber. Což vzhledem k faktu, že on sám byl abstinent, působí trochu podivně. Stejně jako trojciferné číslo, které vrah napsal na zeď.
Ukázky

Rozsudek smrti

403 Kč
Ultrazpracovaní lidé - 10%
Víte, čím krmíte sebe a své děti?

Ultrazpracovaní lidé

469 Kč
422 Kč
Grafomotorická cvičení s pohybem
S tužkou v ruce, hravě a s pohybem. Každá stránka nabízí předškolákům hned několik druhů práce, které doplňují vlastní grafomotorická cvičení.
Ukázky

Grafomotorická cvičení s pohybem

179 Kč
Bouře mečů 1+1
(2x)
Třetí díl cyklu Píseň ledu a ohně zastihuje přeživší hrdiny v překotných událostech. Název knihy Bouře mečů doslova a do písmene vystihuje vražedné tempo, v němž George R. R. Martin pokračuje ve svém vyprávění.
Ukázky

Bouře mečů

889 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 .. 100 > >>