Nejprodávanější Kniha za posledních 14 dní - povídky

Manuál pro uklízečky -10%
(5x)
V povídkách, které vznikaly zhruba od šedesátých do devadesátých let 20. století, se Berlinová inspirovala dětstvím stráveným v těžařských městečkách na americkém Západu, mládím, které prožila mezi společenskou smetánkou v jihoamerickém Chile.
povídky

Manuál pro uklízečky

298 Kč
268 Kč
Poznámky k dějinám -10%
(1x)
Kniha oceňovaného autora mnoha zajímavých historických publikací vybízí čtenáře k zamyšlení nad rozmanitou možností interpretace dějinných okamžiků, jejichž kontury jsou pro nás často pevné a neměnné.
povídky

Poznámky k dějinám

269 Kč
242 Kč
Nikomu nezvoní hrana -10%
Posmrtně sebrané, dosud nevydané texty známého opilce, satyra a lyrika.
povídky

Nikomu nezvoní hrana

298 Kč
268 Kč
Jáma a kyvadlo a jiné povídky -10%
(1x)
Sbírka obsahuje výběr ze znepokojivých a děsivých povídek amerického spisovatele Edgara Allana Poea, který v první polovině devatenáctého století položil základní kameny žánrů horor, detektivního románu a science-fiction.
povídky

Jáma a kyvadlo a jiné povídky

279 Kč
251 Kč
Nejkrásnější ženská ve městě -15%
(4x)
Sbírka třiceti povídek z dob, kdy byl Charles Bukowski dle vlastních slov „nezaměstnatelný“ a „živil se páskami do psacích strojů“. Kniha u nás vychází poprvé a mnohé jistě potěší, že jde o autorovo bezkonkurenčně nejchlípnější dílo.
povídky

Nejkrásnější ženská ve městě

259 Kč
220 Kč
Kouř a zrcadla -10%
(1x)
Ve vysoce imaginativní fantazii Neila Gaimana je možné všechno. Kouř a zrcadla omámí vaše smysly, dotkne se vás u srdce – a bude vás strašit ve snech.
povídky

Kouř a zrcadla

389 Kč
350 Kč
Krůtí brko - Kousky času -10%
Kapesní kniha plná nevšedních příběhů pro všední den, který se vždycky může změnit na sváteční.
povídky

Krůtí brko - Kousky času

270 Kč
243 Kč
Povídky ke kávě V. -10%
Autorka oslovuje čtenáře uceleným souborem humorných textů doslova „ze života“. Podtitul aktuální povídkové knihy „Jak přežít první lásky“ přivádí čtenáře do retro-prostředí chmelových brigád, prvních tanečních zábav,...
povídky

Povídky ke kávě V.

169 Kč
152 Kč
Příhody matky Přírody -10%

Sedm příběhů, bajek nebo moderních autorských pohádek odpoví na sedm všetečných otázek. A tak jestli vás zajímá, proč vrabec vypadá, jako by spadl do louže, proč stromy nemluví nebo proč mouchy nemají královnu, určitě se to v této knize dozvíte.

povídky

Příhody matky Přírody

348 Kč
313 Kč
Citlivá místa -10%

Anna Gavalda se po osmnácti letech od své prvotiny Kdyby tak na mě někdo někde čekal, která ji vzápětí proslavila, vrací s druhou sbírkou povídek.

povídky

Citlivá místa

279 Kč
251 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 58 položek
1 2 3 .. 6 > >>