Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - povídky

Nečíst -20%
(2x)
Útržky, úvahy, nonsensy, povídky. Myslí charismatického režiséra a herce putují fascinující postavy i vzpomínky: Český dobrodruh Eskymo Welzl si podává dveře s Jackem Kerouacem, Rolling Stones s maminčiným životopisem...
povídky

Nečíst

219 Kč
175 Kč
Mezi dobrem a zlem -20%
(7x)
Jak rozeznat dobro od zla? Odpověď závisí na tom v co věříme... Jdeme dál a doufáme, že naše přesvědčení nás vedou správnou cestou...
povídky

Mezi dobrem a zlem

69 Kč
55 Kč
Do Noční strany -20%
Na Noční straně je vždycky noc. Vždycky jsou tam tři hodiny po půlnoci a úsvit nikdy nepřijde. Lidé tam neustále přicházejí a odcházejí, přilákáni choutkami, které si nedovolí nahlas pojmenovat...
povídky

Do Noční strany

149 Kč
119 Kč
Praha noir -20%
(1x)
Kolik tváří můžou mít pražské zločiny, záhady a tajemství? Čtrnáct předních českých autorů přijalo výzvu nabídnout na tuto otázku odpověď a navázat tak na bohatou tradici kriminálních a tajemných příběhů s pražskými náměty.
povídky

Praha noir

Pavel Mandys (ed.)
165 Kč
132 Kč
O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění -20%
Výbor z drobných próz O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění plyne zvolna jako lenivé prosluněné odpoledne, pobaví jemným humorem i vtipnými nápady a připomene svět, který nacházíme už jen v dílech autorů minulého věku.
povídky

O psech, zlodějích, strážníkovi a jiná vyprávění

150 Kč
120 Kč
Možná že odcházíme -20%
(4x)
Každý z nás se někdy ocitne v situaci, která najednou znejistí vše, co dosud prožil. A právě v takových zlomových okamžicích nacházíme i hrdiny Balabánových povídek. Kniha desetiletí v anketě sdružení Litera.
povídky

Možná že odcházíme

149 Kč
119 Kč
Povídky -20%
(5x)
Souborné vydání povídkové tvorby jednoho z nejvýznamnější českých autorů posledního dvacetiletí. Povídky nedávno zesnulého Jana Balabána patří ke klenotům české literatury a to nejen podle kritiky, ale především podle čtenářů.
povídky

Povídky

199 Kč
159 Kč
Elvis ze Záluží -20%
(1x)
Soubor čtyřiadvaceti kratších próz podtitulem Povídky, horory a etudy pro jeden a dva hlasy. Autor v těchto textech exponuje zlomové situace jedince i společnosti, často v jejich paralelním prolínání a zrcadlení.
povídky

Elvis ze Záluží

188 Kč
150 Kč
Jak jsem bojoval s rybami -20%
Autor vypráví zajímavé příhody při chytání ryb na našich proudících řekách a nádržích, včetně několika epizod z Ukrajiny a Jugoslávie.
povídky

Jak jsem bojoval s rybami

99 Kč
79 Kč
Láska v temné ulici -20%
Paříž, New York, Švýcarsko, zapadlý kout amerického venkova – to všechno jsou místa, která Irwin Shaw, jeden z nejlepších amerických prozaiků 20. století, mistrovsky zachytil ve své povídkové sbírce Láska v temné ulici.
povídky

Láska v temné ulici

209 Kč
167 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 28 položek
1 2 3 > >>