Ilustrace Bohumila Konečného – Bimby (1918–1990) jsou úzce svázány s tvorbou spisovatele Jaroslava Foglara (1907–1999). Vinou nástupu normalizace na začátku 70. let nebyla dokončena plánovaná série souborného díla Jaroslava Foglara.
Jedna noc, jedno město a dva kamarádi, kteří putují z jedné pražské hospody do druhé. Krok za krokem, pivo za pivem a příběh za příběhem. Dojde na jednu dávnou lásku, jednu nepovedenou svatbu a jeden ještě víc nepovedený výlet do Alp.
V edici 4 příběhy Čtyřlístku jsme připravili novou komiksovou knihu na narozeninové téma.
Kniha obsahuje příběhy: Fifinčina tajná oslava, Pinďa mezi klokany,
Myšpulín ve víru času a Bobíkův velký den.
Edna a Arpád se neznají a nikdy se nepotkali, kolem jejich životů se však během jediného dne začínají stahovat neviditelné osidla okultního osudu. Kdo tahá za nitky nadpřirozeného spiknutí? Grafická novela.
Grafický román Idealista vypráví strhující milostný příběh Jaroslava Klecana — interbrigadisty, který bojoval ve španělské občanské válce, prošel francouzskými internačními tábory a v protektorátu se zapojil do domácího odboje.
Ve svém díle Nokturna španělská komiksová umělkyně Laura Pérez zkoumá melancholii a magii, jež přicházejí sesoumrakem. Mysteriózní vyprávění propojuje záblesky ze života lidí, kteří procházejí nocí. Traumatická srážka při jízdě po špatně osvětlené si
Když dobrodružně opouštěli naši republiku, už se nad ní stahovala válečná mračna. A právě v oblacích se potom odehrávaly důležité bitvy, které pomohly ukončit válku a osvobodit jejich okupovanou vlast...
Komiksová série Křídový panáček získala cenu Muriel za nejlepší kresbu, nominaci na Zlatou stuhu a byla zařazena do katalogu Nejlepší knihy dětem. Nyní všech sedm sešitů konečně vychází v jedné vázané knize.
Noel miluje svou mamku. Klidně to zakřičí na celý supermarket. A mamka ho miluje taky, to Noel dobře ví. Protože s ním griluje maršmelouny na balkoně a daruje mu k narozeninám opravdickou kytaru. Jenomže pak má „Nehodu“ a už se o Noela nemuže starat.