Nejprodávanější tituly v roce 2018 - romantika

Pojízdný krámek snů -10%
(2x)
Nina ze všeho nejvíc na světě miluje knihy a umí pro každého najít tu nejvhodnější. Jenže knihovna, kde pracuje, je zrušena a introvertní děvče se najednou ocitá tváří v tvář realitě.
romantika

Pojízdný krámek snů

298 Kč
268 Kč
Dům na jezeře -10%
Mladá Američanka Anna žije klidným a spořádaným životem v San Francisku a o kořenech své rodiny nic netuší.
romantika

Dům na jezeře

279 Kč
251 Kč
Hotýlek v údolí Loiry -10%
Voňavá káva, vynikající víno, croissanty k snídani, slunce a poklidný venkov – není nic, co by dokázalo pokazit vytouženou dovolenou. Nebo snad ano?
romantika

Hotýlek v údolí Loiry

348 Kč
313 Kč
Třísky -10%
(3x)

Může být život postižené ženy na vozíku úžasně zábavný a plný dobrodružství? Evidentně ano. Šárka, obyčejná dívka z malého města v Sudetech, ve dvaadvaceti letech po nehodě ochrnula.

romantika

Třísky

349 Kč
314 Kč
Něco skutečného
(2x)
Autorská dvojice Erin Watt přináší návykový příběh o slavném rockerovi, jenž si potřebuje trochu vylepšit pověst, a dívce, jejímž úkolem je předstírat, že je jeho přítelkyní.
romantika

Něco skutečného

189 Kč
Zůstaň -10%
(1x)

Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu – anonymní virtuální asistenční službě – je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson.

romantika

Zůstaň

299 Kč
269 Kč
Slib
(1x)
Andrew, lord Drake, byl vyškrtnut z otcovy poslední vůle pro svůj zhýralý a prostopášný život. Aby si získal zpět otcovu přízeň, rozhodne se předstírat, že se napravil.
romantika

Slib

109 Kč
Milenka -10%
Krásné Nataši Leonovové si v mrazivých moskevských ulicích všimne ruský miliardář Vladimir Stanislas.
romantika

Milenka

299 Kč
269 Kč
Než jsem tě poznala -10%
(6x)
Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka.
romantika

Než jsem tě poznala

349 Kč
314 Kč
Milá Bridget, chci tě
(1x)

Milá Bridget, píšu ti tenhle dopis, protože je dost nepravděpodobné, že bych někdy sebral odvahu říct ti to do očí. Takže tady to je...

romantika

Milá Bridget, chci tě

199 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 459 položek
1 2 3 .. 46 > >>