Nejprodávanější tituly - listopad 2019 - náboženství a sekty

Starověká náboženství
První vydání populární učebnice religionistiky.
náboženství a sekty

Starověká náboženství

245 Kč
Korejská náboženství -10%
(2x)
Kniha Korejská náboženství je výběrem z textů dokladujících vývoj duchovních představ obyvatel Korejského poloostrova od starověku až po současnost.
náboženství a sekty

Korejská náboženství

340 Kč
306 Kč
Pád vzhůru -10%
(1x)
Františkánský duchovní exercitátor a zakladatel Centra pro akci a kontemplaci ve své knize umožňuje pochopit zdánlivý paradox, jak se naše prohry a neúspěchy mohou stát podkladem pro další duchovní růst.
náboženství a sekty

Pád vzhůru

198 Kč
178 Kč
Potřebuje člověk náboženství? -10%
Kniha představuje výbor z článků dr. Karla Hašpla z 30. až 50. let 20. století. Objevují se v nich témata jako smysl náboženství, mystika, unitářské principy, náboženská autorita, Absolutno, Ježíš Nazaretský, Starý zákon, Nový zákon, modlitba, zázraky,...
náboženství a sekty

Potřebuje člověk náboženství?

200 Kč
180 Kč
Tvůrčí náboženství -10%
Kniha byla poprvé vydána v roce 1936 a od té doby našla mnohé vděčné čtenáře, kterým otevřela nový způsob nahlížení na základní otázky lidské spirituality. Proto vychází znovu, aktualizovaná a doplněná o přílohu z historických fotografií.
náboženství a sekty

Tvůrčí náboženství

160 Kč
144 Kč
Mystérium života a smrti -10%
Ten, kdo udělá první kroky k uvědomění svého pravého já, splní svůj pravý životní úkol. Zasvěcuje se velkému božskému plánu, který je v něm uložen a čeká na své uskutečnění.
náboženství a sekty

Mystérium života a smrti

120 Kč
108 Kč
Myšlenky -10%
Výbor z duchovních promluv, článků a přednášek dr. N. F. Čapka. Kniha představuje reprezentativní výběr z ideového odkazu člověka, jehož oborem působnosti bylo nejen liberální náboženství, ale i historie a psychologie.
náboženství a sekty

Myšlenky

150 Kč
135 Kč
Nárys dějin unitářství -10%
Tato kniha je důležitá pro každého, kdo se zajímá o dějiny náboženského myšlení v českých zemích, zejména pak všechny reformační proudy a snahy, ale i pro ty čtenáře, kteří chtějí hlouběji proniknout do české unitářské tradice.
náboženství a sekty

Nárys dějin unitářství

170 Kč
153 Kč
Obrazy z kulturních dějin americké religiozity
(1x)
Přehledné aktuální charakteristiky hlavních zdrojů a typů americké zbožnosti.
náboženství a sekty

Obrazy z kulturních dějin americké religiozity

158 Kč
Hebrejské člověkosloví -10%

Hebrejské náboženské myšlení je v tomto spise načrtnuto v konturách poutnického charakteru lidské existence, víry jakožto spolehnutí na jistotu Pravdy s eschatologickým výhledem do Božího království.

náboženství a sekty

Hebrejské člověkosloví

177 Kč
159 Kč