Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - náboženství a sekty

Vykoupení a zatracení -10%
Detailně zde zkoumá nejen politický průběh zápasu o Lutherovu reformaci ve 20. a 30. letech 16. století, ale spolu s tím řeší i otázky rozšíření knihtisku jako iniciátora mohutného rozvoje reformačního myšlení a spolu s tím i reformačního školství.
náboženství a sekty

Vykoupení a zatracení

448 Kč
403 Kč
Satanizmus v 21. storočí -10%

Satanizmus ako organizované náboženstvo sa prvýkrát objavil v podobe kalifornskej Cirkvi Satanovej roku 1966. Hoci sa zdalo, že jeho popularita sa časom vytratí, s príchodom 21. storočia a nástupom éry internetu zažíva nový rozmach.

náboženství a sekty

Satanizmus v 21. storočí

360 Kč
324 Kč
Osm teorií náboženství -10%
(3x)
Palsova kniha se ihned po svém vydání v Oxford University Press stala vyhledávaným úvodem do studia náboženství a dnes je na světových universitách pokládána za osvědčenou učebnici, z níž čerpají své znalosti studenti religionistiky i dalších oborů.
náboženství a sekty

Osm teorií náboženství

390 Kč
351 Kč
Perun bůh hromovládce -10%
Práce Michala Téry představuje Peruna – božstvo starých Slovanů. Kniha o Perunovi není jen portrétem pohanského božstva, ale studií o zaniklém světě archaického náboženství, jeho bohatosti a proměnách.
náboženství a sekty

Perun bůh hromovládce

399 Kč
359 Kč
Korejská náboženství -10%
(2x)
Kniha Korejská náboženství je výběrem z textů dokladujících vývoj duchovních představ obyvatel Korejského poloostrova od starověku až po současnost.
náboženství a sekty

Korejská náboženství

340 Kč
306 Kč
Pití fetišů -10%
Odborná monografie pojednávající o historii a současnosti magicko-náboženského systému vodun v oblasti středního a jižního Beninu.
náboženství a sekty

Pití fetišů

329 Kč
296 Kč