Nejprodávanější knihy - prosinec 2019 - relaxace a cvičení

Jóga -10%
Tato kniha vás naučí vše, co do života s jógou potřebujete znát.
relaxace a cvičení

Jóga

359 Kč
323 Kč
Učím se jógu -10%
Učím se jógu je jeho první svazek věnující se základním ásanám, u nichž jsou vždy popsány jejich jednodušší i složitější varianty.
relaxace a cvičení

Učím se jógu

218 Kč
196 Kč
Systém Jóga v denním životě -10%
(3x)
Kniha srozumitelnou formou zprostředkovává všem zájemcům o cvičení jógy systém cvičení vycházející z autentické jógové tradice, avšak přizpůsobený potřebám moderního světa.
relaxace a cvičení

Systém Jóga v denním životě

699 Kč
629 Kč
Běhání pro všechny -10%
Kniha významného českého ultramaratonce a zakladatele běžecké školy je určena všem aktivním běžcům, ale i lidem, co chtějí s běháním začít.
relaxace a cvičení

Běhání pro všechny

279 Kč
251 Kč
Jin jóga jako lék -10%
Jin jóga neposiluje pouze tělo, oživuje je a zvyšuje jeho zdatnost, ale pomáhá také při mnoha typických každodenních potížích.
relaxace a cvičení

Jin jóga jako lék

428 Kč
385 Kč
Úvod do integrální jógy -10%
Eduard Tomáš v tomto kurzu integrální filozofické jógy o 27 lekcích systematicky vede čtenáře od počátku duchovní cesty až k jejímu transcendentálnímu završení.
relaxace a cvičení

Úvod do integrální jógy

350 Kč
315 Kč
Zdokonaluji se v józe -10%
Druhý díl slavného triptychu, ve kterém se adept jógy seznámí s řadou ásan, kterými může obohatit nacvičenou sérii, a získá množství informací z oblasti životosprávy.
relaxace a cvičení

Zdokonaluji se v józe

238 Kč
214 Kč
CrossFit Ultra Workouts -90%
CrossFit je komplexní a funkční trénink, který v sobě kombinuje gymnastiku, rychlost a silový trénink. Toto cvičení není specializované, jeho účelem je vynikat ve všech oblastech tréninku.
relaxace a cvičení

CrossFit Ultra Workouts

249 Kč
26 Kč
Atlas svalů - anatomie -10%
Přehledná příručka pro fyzioterapeuty, trenéry, cvičitele, tanečníky, učitele a studenty středních škol, návštěvníky posiloven i zvídavé laiky, s nejnovějšími poznatky o roli svalů a fascií v přenosu síly a při pohybu.
relaxace a cvičení

Atlas svalů - anatomie

499 Kč
449 Kč
Cviky pro zdravé nohy -10%
Trpíte vbočením palce, příčným plochonožím a podobně? Díky této knize zjistíte, co činí chodidla stabilními a bez bolesti. Místo nudné gymnastiky na vás čekají velice účinná cvičení metodou Spiraldynamik®.
relaxace a cvičení

Cviky pro zdravé nohy

198 Kč
178 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 89 položek
1 2 3 .. 9 > >>