Nejprodávanější e-knihy - únor 2019 - erotika

Kontrakt
(2x)
Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování.
erotika

Kontrakt

199 Kč
Šéf
(2x)

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi…

erotika

Šéf

209 Kč
Francouzská tajemství -35%
Julie Cohnová se právě rozhlíží po svém nečekaně nabytém dědictví, když v nedalekém mlýně na jejím pozemku spatří nahého muže, jak se sprchuje.
erotika

Francouzská tajemství

49 Kč
32 Kč
Nemravná nabídka -35%
Marlene Uhligová sebejistě nakráčí do divadla Aalto, aby učinila řediteli divadla, Andreasi Lenzenovi, nemravnou nabídku, a sice úplatek výměnou za přijetí její sestry-tanečnice. Andreas její návrh nepřijme, naopak přijde s jinou nemravnou nabídkou.
erotika

Nemravná nabídka

49 Kč
32 Kč
Deník coury -30%
Tereza je osamělá, atraktivní společnice, které ke štěstí zdánlivě stačí pouze peníze, luxus a sex. Před světem a rodinou úspěšně předstírá, že se živí jako účetní. Její bizarní způsob života je plný zapeklitostí a mnohdy až komických útrap.
erotika

Deník coury

169 Kč
118 Kč
Strašidelná vagina
Je těžké milovat ženu, jejíž vagina je bránou do světa mrtvých…
erotika

Strašidelná vagina

160 Kč
Mrcha -30%
Sem tam trochu erotiky, sem tam trochu humoru a samozřejmě i jistá dávka žhavého sexu, přesně tak, jak jsme již od autorky Jany Javorské zvyklí. Toto jsou příběhy, ve kterých je vždy hlavní hrdinkou žena, ale ne ledajaká.
erotika

Mrcha

89 Kč
62 Kč
Patty Diphusa, Venuše záchodků -49%
Literární alter ego španělského režiséra Pedra Almodóvara, postava Patty Diphusy, drsné, protřelé a zároveň i neobyčejně soucitné pornohvězdy, uspokojuje sexuální potřeby náhodně potkaných mužů a utěšuje jejich duše.
erotika

Patty Diphusa, Venuše záchodků

99 Kč
50 Kč
Sladká muka -35%
Než měla započít své působení v jedné z nejlepších advokátních kanceláří, chtěla absolventka práv Manon Bernardiová ještě něco zažít. Nabídka starat se několik týdnů o přepychovou prázdninovou vilu na Korsice proto přišla jako na zavolanou.
erotika

Sladká muka

49 Kč
32 Kč
Tajemství lesbického sexu pro muže -50%
Co přináší ženám největší slast? Lesbická tajemství sexu pro muže otevírají dveře do ložnic homosexuálních žen a odpovídají na intimní otázky o jejich sexualitě. Tato upřímná a otevřená kniha pomáhá mužům stát se lepšími milenci.
erotika

Tajemství lesbického sexu pro muže

179 Kč
90 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 38 položek
1 2 3 4 > >>