Nejprodávanější e-knihy - červenec 2019 - biologie

Tajný život stromů -20%
(3x)

Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody.

biologie

Tajný život stromů

279 Kč
223 Kč
Tajná síť přírody -20%
Autor bestsellerů Peter Wohlleben nám umožňuje ponořit se do neprobádaného světa a popisuje úchvatnou souhru světa rostlin a zvířat: jak se vzájemně podmiňují? A co se stane, když něco tento jemně vyvážený systém naruší?
biologie

Tajná síť přírody

279 Kč
223 Kč
Evoluce svým vlastním tvůrcem -20%
(6x)

Kniha Miroslava Veverky představuje co do šířky a hloubky zcela ojedinělou syntézu současného stavu vědeckého poznání, a to jak v oblasti přírodovědy, tak i humanitních věd. Velikost souboru 6 MB.

biologie

Evoluce svým vlastním tvůrcem

249 Kč
199 Kč
Moudrost lesa -20%
(1x)
Les umí dostat z lidí to nejlepší! Romantický hvozd – hluboké ticho, vůně mechu a pryskyřice, ševelení v korunách stromů: představujete si les také tak? Tato nádherná místa se stávají vlivem lidské chamtivosti a znečišťování čím dál vzácnějšími.
biologie

Moudrost lesa

279 Kč
223 Kč
Červená královna -20%

Červená královna je poutavě napsaná encyklopedie nejnovějších vědeckých názorů na lidskou přirozenost.

biologie

Červená královna

249 Kč
199 Kč
Jak se dělá evoluce -20%
(1x)
Cílem knihy je představit současnou evoluční biologii jako živý, bouřlivě se rozvíjející obor, založený nikoli na planých spekulacích, ale na exaktním, a přesto dobrodružném výzkumu.
biologie

Jak se dělá evoluce

299 Kč
239 Kč
Principy a praktika lékařské mikrobiologie -20%
Tato publikace usnadní studentům lékařských fakult poznání moderní diagnostiky infekčních nemocí a porozumění principům lékařské mikrobiologie.
biologie

Principy a praktika lékařské mikrobiologie

110 Kč
88 Kč