Nejprodávanější e-knihy - červenec 2019 - humor

Mussoliniho holič
(1x)
Historie není jen soubor notoricky známých příběhů významných osobností. Ve skutečnosti se doslova hemží zapomenutými a neopěvovanými postavami, jejichž někdy plánované, někdy neúmyslné skutky měly dalekosáhlé následky.
humor

Mussoliniho holič

189 Kč
Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět
(3x)

Pokračování světového bestselleru Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel Přesně před rokem utekl stoletý Alan Karlsson z domova důchodců v Malmköpingu. Teď si se svým přítelem Juliem užívá života na Bali. Tedy až do chvíle, než se Julius rozhodne připravit Alanovi oslavu narozenin.

humor

Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět

249 Kč
Veterinářka
(1x)
Ať už kastruje koně v Dublinu nebo odřezává rohy skotu na wicklowském venkově, zachraňuje zraněné kočky před podvraťáky nebo se potýká se zdrogovanými hlídacími psy, veterinářku Gillian Hickovou humor nikdy neopouští.
humor

Veterinářka

198 Kč
Zbouchnul jsem Satanovu dceru
Přišla si pro jeho duši, ale odešla s jeho srdcem. Román Carltona Mellicka III, autora s ohromující fantazií a nezaměnitelným stylem, je romantickou komedií, jaká tu ještě nebyla.
humor

Zbouchnul jsem Satanovu dceru

170 Kč
Strážce nádrže
(4x)
Starý strážce vodní nádrže Jiří Smrček si dopisuje s generálním ředitelem povodí. Jsou to zprávy o stavu přehrady, ale také o stavu jeho duše. Nevadí, že ředitel ani na jeden z jeho 23 dopisů neodpoví.
humor

Strážce nádrže

212 Kč
Deník ukecaného bulíka
Haf, jmenuju se Bren a jsem pes. No pes… jsem bulík, úplně přesně anglický bulteriér. A protože jsem psíček ukecanej a mám ke všemu co říct, rozhodl jsem se, že se s vámi podělím nejen o své názory, pohled na svět, ale i o příhody z mého života.
humor

Deník ukecaného bulíka

180 Kč
Diagnóza žena
Žena je zvláštní tvor. Nejen, že najednou oběma rukama zvládne deset činností, ona má i mnoho tváří. V jednu chvíli se tváří jako anděl, aby se v okamžiku změnila v ďábla. Snažit se jí porozumět je stejně marné, jako ovlivnit počasí. Muži se v ženě ztrácejí a jen nevěřícně kroutí očima.
humor

Diagnóza žena

179 Kč
Kdo maže, ten jede
(2x)
Třetí případ svérázné učitelky Josefíny Divíškové!
humor

Kdo maže, ten jede

199 Kč
Naštvaná vdova

Seniorem na plný úvazek Ulla žila spořádaný život, vychovala dvě děti a poslední roky se starala o nemohoucího manžela. Když její cholerický muž zemře, pomyslí si 74letá Ulla jediné: Konečně!

humor

Naštvaná vdova

199 Kč
Továrna na debilno
(1x)
Skandálně nekorektní politická satira od autora Deníčků moderního fotra a mistra koláží TMBK. Představte si, že Miloš Zeman zemřel. Co by se asi stalo? Plakal by Jiří Ovčáček tisíc dní a nocí a poté se znovu provdal? Jmenoval by se Andrej Babiš císařem?
humor

Továrna na debilno

239 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 62 položek
1 2 3 .. 7 > >>