Nejprodávanější knihy - srpen 2019 - beletrie

Daleko od stromu -10%
Pod básnivým povrchem se tu skrývá zcela moderní buildungsroman – román o dospívání, zrání a vstupu do světa dospělých, v němž už máme svůj úděl nést sami
beletrie

Daleko od stromu

249 Kč
224 Kč
Dědečkové -10%

Tato knížka byla napsána na počest všech dědečků bývalých, současných i budoucích a v tomto ohledu je v rámci české literatury i českého komiksu unikátní.

beletrie

Dědečkové

349 Kč
314 Kč
Deník mimoňky 11: Příběhy nesnášený spolužačky -10%
(1x)
Nikki Maxwellová má vážně pech. Ze všech škol, kam ji mohli přidělit na studentský výměnný týden, se ji rozhodli poslat zrovna na Mezinárodní akademii Hampton Hills, jinak známou jako novou školu její zapřísáhlé rivalky MacKenzie Hollisterové.
beletrie

Deník mimoňky 11: Příběhy nesnášený spolužačky

279 Kč
251 Kč
Divoká zvířata -10%
Prozkoumej divoká zvířata žijící na savanách! Najdeš tu vysoké žirafy okusující koruny stromů, gorilí rodinku i hrochy, kteří se ze všeho nejraději povalují ve vodě. Prohlédni si tuto knížku a seznam se s nimi!
beletrie

Divoká zvířata

159 Kč
143 Kč
Doktor vězeňských věd -10%

Spisovatel, autor Zdivočelé země a bývalý politický vězeň Jiří Stránský je vždycky optimista a vždycky nad věcí. Žije sice s přesvědčením, že po světě chodí lidé, jejichž jediným úkolem je škodit, ale nedá se otrávit nikým a ničím...

beletrie

Doktor vězeňských věd

269 Kč
242 Kč
Ema ve školce -10%
Ema chodí do školky ráda. Nejvíc si hraje s Nelou, i když se občas pošťuchují. Ve školce Emu všechno baví, někdy se jí ani nechce domů a maminka musí počkat, než si Ema dohraje.
beletrie

Ema ve školce

199 Kč
179 Kč
Good Night Stories for Rebel Girls -10%
What if the princess didn't marry Prince Charming but instead went on to be an astronaut? What if the jealous step sisters were supportive and kind? And what if the queen was the one really in charge of the kingdom?
beletrie

Good Night Stories for Rebel Girls

569 Kč
512 Kč
Hledej Krtka na cestách -10%
Krteček se docela sám vydal do světa. Na cestách se setkává se spoustou kamarádů a užije si s nimi hodně legrace. Pečlivě si prohlédněte obrázky a sami uvidíte. Obrázkové leporelo provede nejmenší děti světem oblíbeného Krtečka. Kniha je určena pro děti od 2 let.
beletrie

Hledej Krtka na cestách

179 Kč
161 Kč
Hvězdy nám nepřály -10%
(6x)
Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat.
beletrie

Hvězdy nám nepřály

299 Kč
269 Kč
Hyperion -10%
(4x)
Ke kolonizovaným planetám pod správou Hegemonie Člověka se blíží mohutná invaze Vyvrženců, kdysi obyčejných lidí, nyní proměněných pro život v hlubinách vesmíru. Nadcházející válečný konflikt hodlají využít ke splnění vlastních, těžko srozumitelných
beletrie

Hyperion

398 Kč
358 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100