Nejprodávanější tituly v roce 2019 - magie

Magie dnes -10%
(1x)
Sborník z cyklu přednásek na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy věnovaný fenoménu magie. Přednášeli vědečtí odborníci i mágové.
magie

Magie dnes

240 Kč
216 Kč
Lexikon magie -15%
(3x)
Jeden z nejobsáhlejších lexikonů, který k dané problematice kdy vznikl, vychází v novém, rozšířeném a bohatě ilustrovaném vydání.
magie

Lexikon magie

988 Kč
840 Kč
Techniky přírodní magie -10%
List z dubu… luční kvítí… voda ze zurčícího potoka… hlína z temné jeskyně… To jsou starodávné nástroje přírodní magie. Zrozené matkou Zemí, obsahující její esenciální sílu čekají na náš dotek a záměr, aby oživily své magické vlastnosti.
magie

Techniky přírodní magie

328 Kč
295 Kč
Učebnice vysoké magie -10%
Kniha, jejíž text vyšel jako soukromý tisk již ve třicátých letech 20. století. Představuje první tvůrčí syntézu vynikajícího znalce obřadné magie a hermetismu Františka Bardona.
magie

Učebnice vysoké magie

380 Kč
342 Kč
Pomůcka k introspekci -10%
Kniha je praktickou obhajobou důležitosti sebepoznání (introspekce), bez něhož se žádný člověk nemůže dostat do říše magie a samozřejmě ani do dalších říší hermetismu.
magie

Pomůcka k introspekci

670 Kč
603 Kč
Živlová magie -10%
Krátké shrnutí živlové teorie s důrazem na pratickou aplikaci. Jednotlivé živly a cvičení k nim, co přinese rovnováha živlů a jak ji pocítíme. Základy rituální praxe se živly. Využití živlů pro osobní růst i pro ovlivnění vnějších okolností.
magie

Živlová magie

160 Kč
144 Kč
Magie pro pokročilé -10%
(1x)
Magie pro pokročilé volně navazuje na autorovu dříve vydanou knihu Magie. Některá témata jsou zde rozšířena a prohloubena, na jiná nabízí trochu jiný pohled, a objevují se zde ovšem i témata nová.
magie

Magie pro pokročilé

500 Kč
450 Kč
Magie ve středověku -15%
(3x)
Autor ve své nejvýznamnější práci sleduje vývoj magie od jejích předkřesťanských kořenů, přes její křesťansko-pohanskou podobu v období vrcholného a pozdního středověku až po její okultistické vyústění v 15. a 16. století.
magie

Magie ve středověku

298 Kč
253 Kč
Kulty stínu -10%
Kulty stínu zkoumají téměř neznámé stránky okultismu, jež byly často a mylně spojovány s negativními a senzačními fenomény takzvané „černé magie“.
magie

Kulty stínu

270 Kč
243 Kč
Bílá magie. -10%
Chcete k sobě přilákat lásku? S pozitivním smýšlením, dobrými úmysly a přispěním vesmíru můžete provádět mocná kouzla, která vám přinesou vztah, po jakém toužíte. Najděte lásku a udržte si ji po celý život!
magie

Bílá magie.

149 Kč
134 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 45 položek
1 2 3 .. 5 > >>