Nejprodávanější tituly v roce 2019 - přírodní vědy

Co nemůžeme poznat -10%
(1x)
Významný současný britský matematik Marcus du Sautoy nás zve na expedici k hranicím lidského poznání. Budeme při ní hledat odpověď na otázku, zda existují věci, které z principu nemůžeme nikdy poznat.
přírodní vědy

Co nemůžeme poznat

498 Kč
448 Kč
Kniha kódů a šifer -15%
(2x)
Kniha mapuje historii šifrování i současný stav kryptologie a vybírá z nich nejzajímavější témata, která podává srozumitelným způsobem.
přírodní vědy

Kniha kódů a šifer

388 Kč
330 Kč
Hudba prvočísel -10%
Kniha se věnuje historii Riemannovy hypotézy a pokusů o její řešení; přitom jakoby mimochodem probere historii moderní teorie čísel a její dopady, stranou nezůstanou ani filozofické otázky mezí poznání.
přírodní vědy

Hudba prvočísel

498 Kč
448 Kč
Moudrost vlků -10%
(2x)
Miluj svoji rodinu, starej se o ni, nikdy se nevzdávej a nikdy si nepřestávej hrát – to jsou zásady vlků. Vlci se empaticky starají o staré a zraněné příslušníky smečky, láskyplně vychovávají své potomky.
přírodní vědy

Moudrost vlků

349 Kč
314 Kč
Evropa, náš domov -10%
Jak se Evropa vyvíjela od starohor přes dobu ledovou až po antropocén? Jak žili Evropani v průběhu času a jaké objevy změnily jejich život?
přírodní vědy

Evropa, náš domov

349 Kč
314 Kč
Smrtící rostliny -10%
Nádherně zpracované a fascinujícím způsobem prezentované přírodní dějiny těch nejjedovatějších rostlin světa, které čtenáře vtáhnou do tajů neobyčejně rafinovaných strategií pro přežití a také poutavě osvětlí, jaký vliv mají tyto rostliny na člověka.
přírodní vědy

Smrtící rostliny

699 Kč
629 Kč
Kŕmime vtáky - ale správne -10%
Kŕmenie vtákov už celé desaťročia čelí kritike zo strany ochrancov prírody – a to neoprávnene, ako preukázali dlhoročné výskumy zrealizované najznámejším nemeckým ornitológom, Prof. Dr. Petrom Bertholdom a jeho manželkou Gabriele Mohrovou.
přírodní vědy

Kŕmime vtáky - ale správne

349 Kč
314 Kč
Neuvěřitelná čísla profesora Stewarta -10%
Čísla nás provázejí na každém kroku a profesor Stewart ukazuje jejich pozoruhodné vlastnosti. Od těch nejzákladnějších, jako je už jejich zápis v desetinné nebo binární notaci, přes objev nuly a mimořádnost prvočísel, až po čísla iracionální (jako je
přírodní vědy

Neuvěřitelná čísla profesora Stewarta

398 Kč
358 Kč
Ekologie mysli -10%
Stěžejní dílo anglo-amerického antropologa Gregoryho Batesona se pokouší na podkladě poznatků kybernetiky, teorie systémů a teorie informace postihnout podstatu řádu a organizace živého světa.
přírodní vědy

Ekologie mysli

568 Kč
511 Kč
Nekonečno v dlani -10%
Autor řady bestsellerů nádherně srozumitelnou a vtipnou formou přibližuje komplikované vědecké teorie stojící za padesáti pozoruhodnými skutečnostmi, jež nám pomáhají pochopit složitou podstatu naší existence.
přírodní vědy

Nekonečno v dlani

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 698 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 70 > >>