Nejprodávanější knihy v roce 2019 - medicína

Mým marodům -15%
(8x)
Jan Hnízdil má dar psát přístupně a srozumitelně a navíc i s vtipem, elegancí a humorem, ať už je řeč o záludnostech úzce odborných.
medicína

Mým marodům

229 Kč
195 Kč
Psychologie C. G. Junga -10%
Jungova žákyně a jeho nejbližší kolegyně Jolande Jacobi si předsevzala, že názorně a zhuštěně představí základní pojmy Jungovy psychologie a myšlení. Kniha vyšla v prvním vydání v roce 1940 a byla několikrát přepracována a aktualizována.
medicína

Psychologie C. G. Junga

345 Kč
311 Kč
Všeobecné praktické lékařství -10%
Třetí, přepracované a rozšířené vydání monografie Všeobecné praktické lékařství je určeno studentům lékařských fakult, lékařům ve specializační přípravě a také praktikujícím lékařům, které může inspirovat v dalším profesionálním rozvoji.
medicína

Všeobecné praktické lékařství

2 500 Kč
2 250 Kč
Psychologie Atkinsonové a Hilgarda -15%
(1x)
Jedna z nejužívanějších učebnic psychologie na světě podává ucelený přehled nejdůležitějších psychologických poznatků a nových výsledků výzkumů, přičemž kombinuje vědecký přístup se srozumitelným jazykem.
medicína

Psychologie Atkinsonové a Hilgarda

2 765 Kč
2 350 Kč
Sestup k bohyni -10%
(1x)
Psycholožka Sylvia Brinton Perera ve své knize ukazuje, jak mohou dnes ženy znovu nalézt potlačené aspekty archetypického ženství a vydat se tak na cestu k vnitřní svobodě a celistvosti.
medicína

Sestup k bohyni

248 Kč
223 Kč
Já. O mozku, vědomí a sebeuvědomování -10%
(2x)
Knížka je čtenářsky náročnější, určena především lékařům, psychologům, filosofům, přírodovědcům, odborníkům na počítačové vědy, pedagogům, motivovaným teologům - a samozřejmě i všem, kdo se snaží pochopit, co znamená, řeknou-li si "Já".
medicína

Já. O mozku, vědomí a sebeuvědomování

275 Kč
248 Kč
Spoušťové body a jejich odstraňování -10%
Nejrůznější tělesné potíže a pohybová omezení začínají často svalovými poraněními.Autorka v této knize poskytuje návod k léčbě i prevenci takových svalových poranění.
medicína

Spoušťové body a jejich odstraňování

398 Kč
358 Kč
Varovné signály očkování -15%
(9x)
Profesorka Strunecká, autorka bestselleru Doba jedová, nabízí v nové knize o očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace.
medicína

Varovné signály očkování

279 Kč
237 Kč
Hysterie – strach z odmítnutí -10%
(2x)
Kniha pojednává o příčinách symptomů hysterie, jejich různé projevy i možnosti léčby.
medicína

Hysterie – strach z odmítnutí

235 Kč
212 Kč
Psychosomatika pro lékaře, psychoterapeuty i laiky -10%
(1x)
Proč a jak reaguje tělo na psychickou zátěž? Proč své tělo zneužíváme? Kdo nese vinu za psychosomatické onemocnění? Proč máme strach z psychoterapie?
medicína

Psychosomatika pro lékaře, psychoterapeuty i laiky

129 Kč
116 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 508 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 51 > >>