Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - medicína

Myastenie – obávaná diagnóza? -10%
Kniha je určena pacientům, u nichž byla zjištěna myasthenia gravis, a rovněž jejich blízkým. První vydání této knihy, které vyšlo před 16 lety, znamenalo velkou pomoc rodinám, které se potýkají s touto diagnózou.
medicína

Myastenie – obávaná diagnóza?

195 Kč
176 Kč
Vědomí a realita -10%
Dobrodružná cesta do nitra lidského vědomí vám představí tajemství mozku, možnosti využití psychedelik v léčbě a mnoho dalších témat včetně podstaty našeho vnímání smrti a času.
medicína

Vědomí a realita

299 Kč
269 Kč
Dětská gastroenterologie pro praxi -10%
Stručná, avšak dostatečně podrobná učebnice pokrývající všechna důležitá témata oboru pediatrické gastroenterologie a hepatologie, včetně základů enterální a parenterální výživy.
medicína

Dětská gastroenterologie pro praxi

495 Kč
446 Kč
Světy slavných neurovědců -10%
Ponořte se s autorem do napínavých dějin medicíny a seznamte se s osudy takových osobností, jako byli Alois Alzheimer, Oskar Fischer, Joseph Babinski, Charles Bell, Claude Bernard, Jean-Martin Charcot, François Magendie, Arnold Pick,...
medicína

Světy slavných neurovědců

500 Kč
450 Kč
Základy dětské neurologie -10%
Dětská neurologie zažívá dynamické a současně krásné období revolučních pokroků v diagnostice i léčbě řady onemocnění, z nichž mnohá donedávna neměla známou příčinu nebo byla pokládána za neléčitelná, popřípadě pro ně platilo obojí.
medicína

Základy dětské neurologie

490 Kč
441 Kč
Dušnost v prvním kontaktu -10%
Kniha představuje téma pacienta s dušností z pohledu primárního kontaktu, kdy se lékař nebo jiný zdravotnický pracovník musí rozhodovat o dalším postupu rychle, přitom má k dispozici často jen omezené diagnostické pomůcky a musí se spoléhat na základní fyzikální vyšetření a odběr anamnézy.
medicína

Dušnost v prvním kontaktu

289 Kč
260 Kč
Teorie a terapie osobnosti -10%
Výbor z díla jednoho z nejvýznamnějších psychologů 20. století a zakladatele na klienta zaměřené terapie přináší do češtiny dosud nepřeložené prce.
medicína

Teorie a terapie osobnosti

399 Kč
359 Kč
Spoušťové body a jejich odstraňování -10%
Nejrůznější tělesné potíže a pohybová omezení začínají často svalovými poraněními.Autorka v této knize poskytuje návod k léčbě i prevenci takových svalových poranění.
medicína

Spoušťové body a jejich odstraňování

398 Kč
358 Kč
Biologická léčba v pediatrii -10%
Biologická léčba je fenoménem medicíny 21. století. Změnila terapeutické přístupy u mnoha onemocnění, na jejichž etiopatogenezi se podílí dysfunkce imunitního systému, a zásadním způsobem přispěla ke zlepšení prognózy a kvality života nemocných.
medicína

Biologická léčba v pediatrii

300 Kč
270 Kč
Infekce HIV -10%
Přední čeští odborníci vám po delší době přinášejí publikaci na téma HIV, neboť péče o HIV-pozitivní pacienty se dnes netýká jen specializovaných pracovišť, ale čím dál tím více proniká do všech zdravotnických a sociálních zařízení.
medicína

Infekce HIV

395 Kč
356 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 127 položek
1 2 3 .. 13 > >>