Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - medicína

Nebezpečná metoda -89%
Kniha popisuje začátky nového vědního oboru - psychoanalýzy. Poprvé odkrývá příběh osudové rivality mezi Carlem G. Jungem a Sigmundem Freudem a jejich rozchodu, ve kterém svou roli sehrála žena - Sabina Spierlreinová.
medicína

Nebezpečná metoda

397 Kč
44 Kč
Základy embryologie
Publikace se věnuje období ontogenetického vývoje člověka, který probíhá od oplodnění po narození - tedy období prenatálního vývoje. Poskytuje souhrn nejpodstatnějších znalostí z embryologie a srozumitelnou formou vysvětluje komplikované procesy.
medicína

Základy embryologie

110 Kč
Základy infekčního lékařství
Publikace podává přehled infektologie v celé šíři tak, jak vychází z moderní náplně oboru. Odklání se od popisu klasických komunitních infekcí a místo toho věnuje pozornost novým chorobám a změněnému obrazu starých infekcí.
medicína

Základy infekčního lékařství

320 Kč
Antibiotika v klinické praxi -10%
Monografie se zaměřuje na racionální a bezpečné používání antibiotik, základním cílem probírané problematiky je zdůraznit klinicky podstatné informace, protože nesprávné nakládání s antibiotiky má mnoho závažných nežádoucích důsledků.
medicína

Antibiotika v klinické praxi

690 Kč
621 Kč
Léčba bolesti -10%
Monografie našich předních specialistů v oboru algeziologie si klade za cíl poskytnout čtenáři přehledné a aktuální informace o problematice především chronické bolesti včetně jejích dopadů na pacienta...
medicína

Léčba bolesti

495 Kč
446 Kč
Základy klinické obezitologie -10%
Kniha odráží nejnovější pokroky ve výzkumu obezity a zabývá se epidemiologií, patogenezí, diagnózou, zdravotními riziky, léčbou a prevencí obezity.
medicína

Základy klinické obezitologie

899 Kč
809 Kč
Intenzivní medicína v praxi -10%
Monografie přehledně podává nezbytné znalosti intenzivní medicíny. Nabízí systematický přístup ke všem jednotlivým tématům, které autoři považují za nedílné součásti komplexního vzdělání intenzivisty.
medicína

Intenzivní medicína v praxi

995 Kč
896 Kč
Anatomie pro nelékařské zdravotnické obory
(1x)
Tento výukový text předkládá informace o stavbě lidského těla v objemu a na úrovni vhodné pro bakalářské studium nelékařských medicínských oborů – všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistence a ošetřovatelství.
medicína

Anatomie pro nelékařské zdravotnické obory

130 Kč
Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání -10%
Výskyt různých forem poruch příjmu potravy narůstá a do určité míry se mění i jejich průběh.
medicína

Anorexie, bulimie a psychogenní přejídání

790 Kč
711 Kč
Digitální demence -10%

Digitální média — počítače, smartphony, herní konzoly a v neposlední řadě i televize — nám mění život. V USA dnes mladiství věnují digitálním médiím více času — alespoň sedm a půl hodiny denně — než spánku.

medicína

Digitální demence

379 Kč
341 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 103 položek
1 2 3 .. 11 > >>