Nejprodávanější e-knihy - říjen 2020 - encyklopedie

Smlouvy, pakty, dohody -20%
O chodu dějin rozhodují již od počátků civilizace nejen konflikty, ale také – a to především – jednání, dohody, smlouvy. Právě ty tvoří důležité milníky historie, neboť stanovují pravidla a normy politického a společenského rozvoje.
encyklopedie

Smlouvy, pakty, dohody

149 Kč
119 Kč
Československé stíhací letouny -20%
Se vznikem samostatného Československa započalo budování ozbrojených sil mladé republiky, samozřejmě včetně vojenského letectva, které započalo svůj bouřlivý rozvoj již během první světové války.
encyklopedie

Československé stíhací letouny

169 Kč
135 Kč
Encyklopedie římské a germánské archeologie v Čechách a na Moravě -20%
První souborná encyklopedie o archeologii Germánů, doby římské a stěhování národů u nás.
encyklopedie

Encyklopedie římské a germánské archeologie v Čechách a na Moravě

280 Kč
224 Kč
Atlas hub -20%

Poznáváme naše houby Populárně-naučný průvodce vybranými druhy jedlých, nejedlých a jedovatých hub, které můžete v naší přírodě najít nejen v lesích, ale i na loukách či v parcích, a to po celý rok.

encyklopedie

Atlas hub

149 Kč
119 Kč
Velká kniha automobilů -20%
Pro malé i velké nadšence automobilového světa! Dozvíte se vše od počátků automobilismu až po nejnovější novinky techniky. Který vůz je nejrychlejší? A který nejmenší? A proč jezdíme na benzín a naftu? Jsou elektromobily řešením pro budoucnost? Nejen na tyto otázky odpovídá publikace popularizátora vědy Radka Chajdy.
encyklopedie

Velká kniha automobilů

219 Kč
175 Kč
Nekonečno v dlani -20%
(2x)
Spousta věcí v našem světě působí naprosto logicky a významné vědecké objevy nám pomohly porozumět sami sobě, naší planetě i našemu místu ve vesmíru až do neuvěřitelných detailů. Avšak naše vesmírná dobrodružství, stále se prohlubující chápání kvantového světa a ohromný technologický pokrok v minulém století nám také odhalily vesmír, který je mnohem podivnější, než jsme si vůbec dokázali představit.
encyklopedie

Nekonečno v dlani

169 Kč
135 Kč
Nová cesta do pravěku -20%
(1x)
Zkusili jste si už představit, jaké by to bylo, podívat se do dávnověku Země? Třeba do doby impozantních dinosaurů? Pozorovat zblízka obrněného stegosaura nebo triceratopse, utíkat před děsivým tyranosaurem, zaplavat si s ichtyosaury, proletět se na rogalu spolu s obřími ptakoještěry nebo si pohladit roztomilé opeřené dinosaurky?
encyklopedie

Nová cesta do pravěku

199 Kč
159 Kč
Impresionisté -20%
Sugestivně vylíčené životní příběhy malířů, kteří pohnuli výtvarným uměním naprosto novým směrem.
encyklopedie

Impresionisté

169 Kč
135 Kč
Encyklopedie indické mytologie -20%
Přední český indolog nás bezpečně provází pro laika na první pohled nepřehlednou řadou indických božstev i nábožensko-filozofických systémů (hinduismus, buddhismus, džinismus, lamaismus a řada dalších).
encyklopedie

Encyklopedie indické mytologie

120 Kč
96 Kč
Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II., 1. sv. -20%
První svazek II. dílu řady s podtitulem Řeholní kanovníci zahrne následující společnosti: kanovníci, augustiniáni, premonstráti.
encyklopedie

Encyklopedie řádů, kongregací a řeholních společností katolické církve v českých zemích II., 1. sv.

80 Kč
64 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 12 položek
1 2 > >>