Nejprodávanější e-knihy - říjen 2020 - romantika

Hotýlek na Islandu
(5x)
Lucy nic nechybí, má dobrou práci v hotelu a přítele. Jenže stačí jedna jediná nehoda a vše se změní – dostane padáka a kopačky. Její život je náhle v troskách, nedaří se jí najít novou práci, úspory docházejí a už brzy nezbude nic jiného než se přestěhovat zpátky k rodičům, a to za žádnou cenu nechce. Takže když jí personální agentura nabídne místo manažerky hotýlku Polární záře na Islandu, okamžitě přijme i přes to, že nesnáší zimu.
romantika

Hotýlek na Islandu

297 Kč
Drzý bastard
(2x)
V žádném případě jsem neměla v úmyslu propadnout tomu drzému bastardovi. Byl to někdo, kdo patřil do mých nejdivočejších fantazií, a ne na odpočívadlo kdesi uprostřed Nebrasky. Když se mi porouchalo auto, uzavřeli jsme společnou dohodu.
romantika

Drzý bastard

199 Kč
Hon na Cassandru
(1x)
Železniční magnát Tom Severin je dost bohatý a mocný, aby si mohl splnit každé přání hned, jak ho napadne. Stačí říct a má všechno – nebo každého – co si zamane.
romantika

Hon na Cassandru

199 Kč
Láska mého života
(4x)
Bylo to nejkrásnější léto mého života. Tehdy jsem potkala kluka svých snů… Jenže všechno hezké jednou skončí, i to nejkrásnější léto. Za těch deset let, které uplynuly, jsem na něj často myslela… a bylo mi líto, že jsem ho už nikdy nepotkala.
romantika

Láska mého života

199 Kč
Nenapravitelný sukničkář
Byl prostě neodolatelný. Jinak se sportovní hvězda Jordan Serenghetti nedal popsat. Ale jeho fyzioterapeutka Sera mu musela odolat. Bránila jí v tom profesní etika a polibek, na který si ten nechutně bohatý hokejista vůbec nepamatoval.
romantika

Nenapravitelný sukničkář

59 Kč
Maddox
(1x)
Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost.
romantika

Maddox

199 Kč
Zlatý střevíček
Ta žena byla všechno, co Alessio nechápal a odmítal. Ale protože bez ní by nedostal to, co patřilo jeho rodině, rozhodl se, že si ji vezme za manželku. Ten muž byl všechno, co Beth nesnášela a nenáviděla.
romantika

Zlatý střevíček

59 Kč
Nezkrotná lady
(1x)
Než si vzít starého lorda Bolka a stát se jeho třetí manželkou, rozhodne se lady Avelyn z Brandru vzepřít otcově vůli a tajně uteče. Po jejích stopách se vydává lord Elrik z Roulu, vůdce obávané družiny Vlků krále Davida.
romantika

Nezkrotná lady

99 Kč
Pouštní hvězdy
Chodící skandál… tak o sobě sama hovoří princezna Cressida, kterou – poté, co zkrachovaly jeho zásnuby s její sestrou –, požádal o ruku pohádkově bohatý šejk Chálil. Ne, nešlo o city, šlo o spojení dvou království.
romantika

Pouštní hvězdy

59 Kč
Princ z písečných dun
Vážný, důstojný a za všech okolností rozhodnutý dostát povinnostem… Takový byl Chálid, korunní princ z Al-Zahanu.
romantika

Princ z písečných dun

59 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 349 položek
1 2 3 .. 35 > >>