Nejprodávanější e-knihy - říjen 2020 - romantika

Sladké usmiřování -20%
Neustálé konce a zase udobřování se Samem Blackwellem už Mindy nebaví. Takže když se s ní sestry vsadí, že s ním nedokáže přijít na svatbu, aniž by se do něj zase nezamilovala, Mindy sázku přijme.
romantika

Sladké usmiřování

59 Kč
47 Kč
Gabrielův slib -20%
Doufala, že po narození dcery už je nic nerozdělí. Slíbil si, že pro svou rodinu udělá vše. Před každým z nich však stojí zásadní volba, která rozhodne o budoucnosti jeho blízkých… Když Gabriel a Julia Emersonovi poprvé pochovali svou novorozenou dceru Clare v náručí, uvědomili si, že život už nikdy nebude stejný.
romantika

Gabrielův slib

219 Kč
175 Kč
Na co slova nestačí -20%
Rev Fletcher bojuje s traumaty z minulosti. S adoptivními rodiči po boku se mu to daří… ale s dopisem od jeho násilnického otce se vše vrátí. Emma Blueová radši programuje vlastní počítačovou hru, než aby čelila rozpadajícímu se manželství svých rodičů.
romantika

Na co slova nestačí

199 Kč
159 Kč
Polibek v Římě -20%
Anna tomu nemůže uvěřit: Stephen ji v letadle do Říma požádá o ruku. Ale to snad nemyslí vážně. Vždyť je jí teprve devatenáct a ještě se rozhodně nechce vázat. A tak nemá jinou možnost, než ho odmítnout. A aby toho nebylo málo, letí do Itálie jako hosti na svatbu.
romantika

Polibek v Římě

159 Kč
127 Kč
Setkání v Sethbury Hall -20%
Neměla se chodit dívat do kostela na svatbu bývalého manžela! A proč Sienna pocítila radost, když zjistila, že se to nežení Nico, ale jeho bratr? Vždyť se svým bývalým po tom, co jí udělal, už nic nechtěla mít!
romantika

Setkání v Sethbury Hall

59 Kč
47 Kč
Skryto pod maskami -20%
Po tom setkání, k němuž došlo před dvěma roky, jim oběma zůstal pocit pachuti v ústech. Ale také hrozná jistota, že ten polibek tenkrát nemohl stačit. Setkávají se znovu – setkávají se a skrývají se pod maskami.
romantika

Skryto pod maskami

59 Kč
47 Kč
Svatba roku -20%
Organizátorka společenských akcí Teresa stojí před nelehkým úkolem. Pokud nechce přijít o kariéru a pokud chce zachránit svého nezvedeného bratra, musí zorganizovat velkolepou svatbu, jejíž termín je však šibeniční.
romantika

Svatba roku

59 Kč
47 Kč
Bentley -20%
(4x)
Vůdce skupiny Bentley je upjatý, formální a chladný. Nesmlouvavý a dávno usedlý, jeho cesty se vždy ubírají stejným směrem. Až do dne, když narazí na „ni“.
romantika

Bentley

179 Kč
143 Kč
Jedna noc s princeznou -20%
Nafoukaná a rozmazlená princeznička, které zatím všichni umetali cestu, a najednou není po jejím? Nebo mladá a silná žena, jež už nechce být loutkou v rukou jiných? Ne, Roman si není jistý, co si má o Olivii myslet.
romantika

Jedna noc s princeznou

59 Kč
47 Kč
Kráska na jednu noc -20%
Drew rozhodně nečekala, že na obchodní výstavě potká muže, kterého jako mladičká tajně milovala. A bratrův nejlepší přítel, Reid Singleton, netušil, s kým flirtuje. Po pár skleničkách si krásku odvedl na pokoj a prožil s ní vášnivou noc.
romantika

Kráska na jednu noc

59 Kč
47 Kč
Zobrazuji 41 - 50 z 348 položek
<< < 1 .. 3 4 5 6 7 .. 35 > >>