Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2020

Neodolatelné
Podívali jste se na telefon? Ne? Tak už je načase! Možná někdo něco okomentoval, možná se někomu líbí vaše fotka na Instagramu. Možná taky ne. Ale co kdyby…

Neodolatelné

199 Kč
Panský dům 2: Panský dům a jeho dcery
(2x)

Marie a Paul Melzerovi si užívají rodinného života, ale jejich štěstí netrvá dlouho. Vypukla první světová válka a muži narukují na frontu. Paul jako dědic průmyslnické rodiny je zpočátku zproštěn vojenské povinnosti, neboť je potřebný doma jako odborník v továrně. Jenže i on posléze dostane…

Panský dům 2: Panský dům a jeho dcery

279 Kč
Pedagogika sportu
Učební text je určen studentům tělesné výchovy a sportu FTVS UK, FSpS MU, FTK UP a pedagogických fakult, též trenérům všech licencí včetně studentů sportovních gymnázií a jiných středních škol.

Pedagogika sportu

180 Kč
Radikální otevřenost
Svěže napsaná kniha je návodem pro lídry, manažery nejrůznějších úrovní a vůbec pro všechny, kdo působí v pracovním kolektivu.

Radikální otevřenost

249 Kč
Ravenor
(1x)
První díl série o inkvizitoru Ravenorovi navazující na trilogii Eisenhorn (Xenos, Malleus a Hereticus) ze světa Warhammeru 40 000.

Ravenor

149 Kč
Rodičovština
(1x)

Co je to „rodičovština“? Zdánlivě nevinné fráze, které rodiče používají v komunikaci s malými dětmi.

Rodičovština

209 Kč
Řetězová reakce
(2x)
Závěr akční postapokalyptické tetralogie (Spad, Poločas rozpadu, Rázová vlna).

Řetězová reakce

199 Kč
Slib
Andrew, lord Drake, byl vyškrtnut z otcovy poslední vůle pro svůj zhýralý a prostopášný život. Aby si získal zpět otcovu přízeň, rozhodne se předstírat, že se napravil.

Slib

109 Kč
Strom viselců
(2x)
Policejní konstábl Peter Grant se po prazvláštním dobrodružství na anglickém venkově vrací do Londýna. Netrvá dlouho a v hlavním městě se opět začnou dít věci. Byť zpočátku jen nenápadně...

Strom viselců

198 Kč
V pasti lží
(3x)
Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby.

V pasti lží

199 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100