Nejprodávanější tituly - červen 2020 - drama

Alfa -55%

Velkolepé dobrodružství Alpha, jež se odehrává během poslední doby ledové, vypráví příběh mladého lovce, který se vypravil na svůj první lov s nejzkušenějšími členy kmene. Během výpravy však utrpí zranění a ostatní ho zanechají napospas osudu.

drama

Alfa

199 Kč
89 Kč
Národní třída -55%
Film podle stejnojmenné knihy Jaroslava Rudiše v hlavní roli s Hynkem Čermákem kombinuje dramatický příběh s černým humorem.
drama

Národní třída

199 Kč
89 Kč
Zelená kniha -33%
Zelená kniha, filmu o skutečném přátelství, které překonalo rasové i třídní rozdíly.
drama

Zelená kniha

199 Kč
134 Kč
Hora mezi námi -55%
Alex je fotoreportérka, která spěchá na vlastní svatbu. Má ji už za dva dny. Na letišti ji však zaskočí nečekané potíže, pravidelné lety jsou kvůli blížící se bouři zastaveny. Na letišti se setká s Benem, lékařem spěchajícím na důležitou operaci.
drama

Hora mezi námi

199 Kč
89 Kč
Listopadoví vrazi -55%
Dvojice čerstvých vysokoškoláků (Ansel Elgort a Chloë Grace Moretz) si užívá čerstvé milostné vzplanutí, po tajemné vraždě jejich spolužáka ale musí odhalit pravdu o jeho smrti na vlastní pěst.
drama

Listopadoví vrazi

199 Kč
89 Kč
Sbohem Kryštůfku Robine -20%
Půvabný a dojemný snímek, který natočil režisér Simon Curtis a scenáristé Frank Cottrell-Boyce a Simon Vaughan, přináší vzácný pohled na vztah milovaného dětského autora A. A. Milnea (Domhnall Gleeson) a jeho syna Christophera Robina (Will Tilston).
drama

Sbohem Kryštůfku Robine

149 Kč
119 Kč
Piata loď -20%
Pátá loď je příběhem dětského dobrodružství, svět dospělých viděný dětským pohledem, tedy i s tím, co dospělí nevidí. Film vypráví příběh dětí, které se bezpečněji než doma cítí na ulici, kde hledají záchranné čluny mezi pohádkou a drsnou realitou.
drama

Piata loď

299 Kč
239 Kč