Nejprodávanější e-knihy - červenec 2020 - beletrie

Vila na pobřeží
(1x)
Když se Winnie dozví o zradě svého šéfa – magnáta Erose Nevrakise, s nímž prožila krátký románek –, rozhodne se zmizet z jeho života a už se nikdy neohlížet zpátky. Dokonce mu ani nesvěří sladké tajemství, které nosí pod srdcem.
beletrie

Vila na pobřeží

59 Kč
Králova kurtizána
Tajemný Řád létajícího draka je rozhodnut dostát svým povinnostem… a ke dvoru arunského krále Augusta přichází žena. Tajemná, záhadná, nebezpečná… Sera bude vším, co si král Augustus bude přát, aby byla.
beletrie

Králova kurtizána

59 Kč
Svatba po sicilsku
Sehrát roli snoubenky panovačného miliardáře Danteho Moncady na jedné společensky velmi významné svatbě je na hony vzdálené skromnému životu, který Aislin vede. Avšak pro záchranu nemocného synovce udělá cokoliv.
beletrie

Svatba po sicilsku

59 Kč
Vulkán touhy
Muž, kterého Josephine zachránila před smrtí v temných hlubinách… byl jenom muž. Ale pro ni ten pravý muž! Jenže pak se náhle Alexander proměnil v korunního prince, rozhodnutého spoutat ji zlatými okovy.
beletrie

Vulkán touhy

59 Kč
Příběh služebnice
(11x)
Pochmurná vize blízké budoucnosti Spojených států amerických, které se z demokratických výšin propadly do všeobjímajících hrůz totalitního režimu. Kniha se stala předlohou pro filmové a aktuálně také pro úspěšné seriálové zpracování.
beletrie

Příběh služebnice

198 Kč
Polibky v dešti
(1x)
Vždyť je to jenom učitelka…! Učitelka, které je ale Lukův osiřelý kmotřenec ochoten věřit. A tak najmout ji jako pečovatelku bylo logické. A Luca byl zvyklý se vždycky chovat logicky.
beletrie

Polibky v dešti

59 Kč
Věříš na lásku?
Kdyby se Isabel před rokem nezamilovala do svého šéfa Shanea, nemusela se dnes dostat do problémů. Nejenže on nemá o její lásce ani tušení, ale navíc je zarytý starý mládenec, který žije jen svou prací.
beletrie

Věříš na lásku?

59 Kč
Druhý život pana Roose -40%
(1x)
Když bylo Antemu Valdemaru Roosovi dvanáct let, spáchal jeho otec sebevraždu. Valdemar od té doby vytrvale volil v sázkové kanceláři stejnou kombinaci čísel.
beletrie

Druhý život pana Roose

279 Kč
167 Kč
Foukneš do pěny
(4x)
Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, křivdy, nevyřčená slova a nevyřešené záležitosti a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svoji vlastní cestu. Kniha nejprodávanější české autorky současnosti vás ve svému příběhu vezme až na konec světa.
beletrie

Foukneš do pěny

229 Kč
Úzkosti a jejich lidé
(3x)
Fredrik Backman, autor románu Muž jménem Ove, je zpět a s ním jeho zatím snad nejvtipnější kniha.
beletrie

Úzkosti a jejich lidé

249 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 .. 100 > >>