Nejprodávanější tituly v roce 2020 - Moravskoslezský kraj

Čarodějnické procesy na Jesenicku -10%
Čarodějnické procesy na Jesenicku v 17. století byly vlivem mnoha nepříznivých okolností natolik rozsáhlé, že je dnes považujeme za největší masový hon na čarodějnice v celém slezském teritoriu.
Moravskoslezský kraj

Čarodějnické procesy na Jesenicku

309 Kč
278 Kč
Generál Karel Lukas -10%
Životní příběh severomoravského rodáka dokládající zrůdnost komunistického režimu.
Moravskoslezský kraj

Generál Karel Lukas

295 Kč
266 Kč
Slezsko
(1x)
Ředitel Slezského ústavu v Opavě a autor Dějin Slezska v datech tentokrát připravil čtivou příručku, která provádí čtenáře spletitými dějinami této historické země, rozdrobené na řadu knížectví a panství.
Moravskoslezský kraj

Slezsko

80 Kč
Horské boudy a chaty v Beskydech -10%
Útulny, sruby, horské boudy a chaty vznikaly téměř od samého počátku turistiky.
Moravskoslezský kraj

Horské boudy a chaty v Beskydech

299 Kč
269 Kč
Rozhledny a ztracené hrady 2. -10%
Druhý díl - Východ láká čtenáře řadou užitečných informací k cestování po populárních i "ztracených" výhledových místech v kraji Královéhradeckém Pardubickém, Jihomoravském, Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a kraji Vysočina.
Moravskoslezský kraj

Rozhledny a ztracené hrady 2.

269 Kč
242 Kč
Krajina starých sídel -10%
Kniha přináší výběr vedut významných míst Moravy a Slezska z dílny „otce rakouské litografie“ Friedricha Adolfa Kunikeho. Litografie pocházejí z cyklu, který vycházel v letech 1833–1835 a obsáhl přibližně dvě stě míst z oblasti Čech, Moravy a Slezska
Moravskoslezský kraj

Krajina starých sídel

299 Kč
269 Kč
Valašsko
Kniha Valašsko historickým a současným objektivem vyšla jako třetí titul v edici publikací s historickými pohlednicemi a fotografiemi z regionu Valašsko na východě Moravy. Třetí kniha nabízí srovnání dobových snímků se záběry ze současnosti.
Moravskoslezský kraj

Valašsko

289 Kč
Kam na výlety s kočárkem na Moravě -15%

Cestovatelská kniha s více než 300 barevnými fotografiemi, 90 veselými ilustracemi, dětskými hrami, přehlednou mapkou, pohádkovým vyprávěním a velkým množstvím ověřených informací vám bude spolehlivě sloužit po mnoho let.

Moravskoslezský kraj

Kam na výlety s kočárkem na Moravě

299 Kč
254 Kč
Industria -15%
(1x)
Soubor velkoformátových barevných fotografií Václava Jiránka. Publikace vyšla u příležitosti výstavy v Galerii Rudolfinum v Praze.
Moravskoslezský kraj

Industria

850 Kč
723 Kč
Scénologie Ostravy -10%
Svébytná scéničnost a zvláštní, neopakovatelná atmosféra místa plného protikladů inspirovala spoluautora úspěšného cyklu Šumná města ke knize o architektuře a o lidech, kteří vytvářeli či vytvářejí podobu i specifického "genia loci" Ostravy.
Moravskoslezský kraj

Scénologie Ostravy

240 Kč
216 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 30 položek
1 2 3 > >>