Nejprodávanější knihy v roce 2020 - báje a legendy

Staré říkanky české -10%
Tato knížka je určena především těm čtenářům, velkým i malým, kteří už se někdy setkali s příběhy starých českých pověstí z pera Mistra Jiráska a pocítili jejich zvláštní, snad poněkud omšelé, ale stále fungující kouzlo.
báje a legendy

Staré říkanky české

245 Kč
221 Kč
Bohatýrské zvěsti -10%
Ruské byliny převyprávěné osobitým autorovým jazykem s prvky humoru.
báje a legendy

Bohatýrské zvěsti

220 Kč
198 Kč
Prešporské rozprávky -10%
Prešporské rozprávky sú výberom povestí, legiend, rozprávok a mýtov z autorovej milovanej Bratislavy. Zákutia starého Prešporka ožívajú v jeho rozprávaní o starej radnici, hradnom duchovi, Ganymédovej fontáne, o chodbe pod Dunajom.
báje a legendy

Prešporské rozprávky

349 Kč
314 Kč
Příběhy ze staré židovské Prahy -10%
Příběhy z dob, kdy se ve městě začalo vytvářet tzv. židovské ghetto, z období vzkvétajícího Josefova, středověkých židovských pogromů i z časů, kdy začínaly vznikat židovské obce také mimo Staré Město.
báje a legendy

Příběhy ze staré židovské Prahy

269 Kč
242 Kč
Staroměstský orloj - skutečnosti a legendy -10%

Kniha je příjemným, zasvěceným, nicméně subjektivním pohledem autora na historická i technická fakta týkající se zrodu a fungování slavného pražského orloje, která jsou zároveň obestřena mimořádně čtivým, mnohdy napínavým předivem mýtů a legend.

báje a legendy

Staroměstský orloj - skutečnosti a legendy

300 Kč
270 Kč
Na Vánoce dlouhý noce -10%
Knížka vánočního čtení – napsaná více než dvěma tucty autorů. Spisovateli a spisovatelkami, kteří žili v dobách Vánoc doprovázených mnoha zvyky a pověrami, koledou, průvody pastýřů ženoucích ovce a beránky přes dědiny i chvílemi ztišení.
báje a legendy

Na Vánoce dlouhý noce

259 Kč
233 Kč
Skotské pohádky / Scottish Tales -10%
(1x)
Dvojjazyčné vydání skotských pohádek určené pro mírně pokročilé.
báje a legendy

Skotské pohádky / Scottish Tales

189 Kč
170 Kč
Jak jsem sbíral pověsti a jiné pověsti -10%
Kniha obsahuje 116 současných pověstí zapsaných v letech 2002-2012 a povídku, v níž autor - historik a etnolog Adam Votruba - popisuje humornou formou různá úskalí, na něž může narazit začínající folklorní sběratel.
báje a legendy

Jak jsem sbíral pověsti a jiné pověsti

159 Kč
143 Kč
Staroindické báje -10%
Staroindické báje, správněji puránské báje (purán = starý), vznikaly už od začátku našeho letopočtu a tradovaly se po celé věky jen ústně. Jejich příběhy se odehrávají ve třech světech, ve které Indové skálopevně věřili: ve světě bohů, lidí a démonů.
báje a legendy

Staroindické báje

199 Kč
179 Kč
Mluvící prahrnec a jiné prapříběhy -10%
Knížka antropologa a archeologa Jaroslava Maliny je určena dětem a mládeži, ale také zájemcům o antropologii, archeologii a prehistorii, kteří již odrostli školnímu věku a hledají stručné, přístupné a odborně fundované uvedení do dané problematiky.
báje a legendy

Mluvící prahrnec a jiné prapříběhy

350 Kč
315 Kč
Zobrazuji 201 - 210 z 224 položek
<< < 1 .. 19 20 21 22 23 > >>