Nejprodávanější e-knihy v roce 2020 - cizojazyčná

Krejčí z Osvětimi
Autor se narodil ve vesničce Pavlovo na Podkarpatské Ukrajině v Československu, kde začíná jeho životní příběh o tom, jak se z židovského chlapce, který přežil Osvětim a Buchenwald, stal jeden z nejvyhledávanějších krejčích v Americe.
cizojazyčná

Krejčí z Osvětimi

209 Kč
The Complete Sherlock Holmes
Kompletní vydání všech případů věhlasného detektiva Sherlocka Holmese a jeho věrného druha dr. Watsona. Kniha je v angličtině.
cizojazyčná

The Complete Sherlock Holmes

99 Kč
B. Proudew
(3x)
Helena Součková, an eight-year-old schoolgirl in a small provincial town, deals not only with the uniquely dismal side of life in communist Czechoslovakia.
cizojazyčná

B. Proudew

190 Kč
Okřídlená duše
(1x)
Amelia Grayová od dětství vídá duchy. Aby se před nimi chránila, dodržuje určitá pravidla. Jedno z nich nyní bere za své – detektiv John Devlin, jemuž Amelie pomáhá při vyšetřování série krutých vražd, ji abnormálně přitahuje, ačkoliv ho doprovázejí dva duchové.
cizojazyčná

Okřídlená duše

239 Kč
The Cremator (paperback)
Groteskní novela Spalovač mrtvol (1967) je psychologickým dramatem, příběhem o muži, který svou práci chápe jako poslání a který v přesvědčení, že činí dobro, ničí své nejbližší. Příběh z doby mnichovské dohody a holocaustu.
cizojazyčná

The Cremator (paperback)

200 Kč
Panique Au Zoo
Celá ZOO je na nohou - atletické závody, které jsou největší událostí roku, vrcholí. Ale ouha, Zajíc, největší favorit závodu, tentokrát prohrává. Detektivní příběh pro malé čtenáře.
cizojazyčná

Panique Au Zoo

99 Kč
Robinson Crusoe A1/A2

Učte se anglicky s nejznámějším trosečníkem všech dob! Příběh Robinsona, který prožil na opuštěném tropickém ostrově neuvěřitelných 28 let, je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé studenty angličtiny. Mohou si tak vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v cizím jazyce. Zrcadlový český překlad umožní čtenářům obratem zkontrolovat, zda anglickému textu správně porozuměli.

cizojazyčná

Robinson Crusoe A1/A2

119 Kč
Nočný lov -30%
(2x)
Ďalší svetový bestseller od autora knihy Dievča v ľade. Thriller, ktorý vám nedá spať!
cizojazyčná

Nočný lov

339 Kč
237 Kč
Temné hlbiny -30%
(1x)
Keď dostane detektív šéfinšpektor Erika Fosterová tip, že by kľúčový dôkaz vo veľkom drogovom prípade mohol byť ukrytý v nepoužívanom kameňolome na okraji Londýna, nariadi jeho preskúmanie.
cizojazyčná

Temné hlbiny

339 Kč
237 Kč
Džin
Kniha o behaní, (ťažkom) živote a najmä o láske. Trojica autobiografických noviel zo života režimom prenasledovanej rodiny a dospievaní v atmosfére totalitnej šedi. Dvadsaťpäť rokov po prvom oficiálnom vydaní vychádza Džin konečne v reedícii.
cizojazyčná

Džin

249 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 70 položek
<< < 1 2 3 4 .. 7 > >>