Nejprodávanější e-knihy v roce 2020 - dobrodružné

Zlodějská přísaha -20%
Kazi a Jase vyšli z předchozích dobrodružství silnější a zamilovanější než kdy dřív. Čeká na ně nový život – Ballengerovi už nebudou psanci, jejich území se stane oficiálním královstvím a všem dalším výzvám budou čelit společně. Na zpáteční cestě jsou však během útoku rozděleni.
dobrodružné

Zlodějská přísaha

219 Kč
175 Kč
Ledová obluda -20%
(2x)
Příběh o desetileté osiřelé holčičce a desetitisíciletém mamutovi je dosud nejrozsáhlejší knihou Davida Walliamse, který děj netradičně zasadil do minulosti.
dobrodružné

Ledová obluda

198 Kč
158 Kč
Záhada hlavolamu -20%
V temných Stínadlech se cosi dalo do pohybu! Klub Rychlých šípů – Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka – u toho nesmí chybět! Když chlapci poznají příběh zámečnického učně Jana Tleskače, podniknou nebezpečnou výpravu na nepřátelské území, kde je ukryt plán létajícího kola. Ten má být schovaný v kovovém hlavolamu ježek v kleci. Rychlé šípy to však nebudou mít jednoduché. Stínadlům totiž vládce drsná parta Vontů...
dobrodružné

Záhada hlavolamu

199 Kč
159 Kč
Zmizení Sáry Lindertové -20%
(3x)
Jednoho podzimního večera vešla bezproblémová studentka Sára Lindertová do metra a víckrát ji nikdo neviděl.
dobrodružné

Zmizení Sáry Lindertové

169 Kč
135 Kč
Kdo zabil Snížka? -20%
(1x)
Po knížce Bertík a čmuchadlo přichází úspěšná autorka knih pro dospělé s dalším neobyčejným příběhem pro děti, tentokrát s detektivní zápletkou. Knihu ilustrovala Tereza Ščerbová, držitelka ocenění Zlatá stuha za roky 2015 a 2016.
dobrodružné

Kdo zabil Snížka?

229 Kč
183 Kč
Lapuťák a kapitán Adorabl -20%
(2x)
Dobrodružná knížka plná humoru pro děti a jejich rodiče. Čeněk, obyčejný malý kluk, jede s rodiči k moři. Setká se tam s kapitánem Adorablem, lovcem odměn a zvláštních tvorů, který pluje ve své lodi po celém Sedmimoří, pohádkovém světě plném ostrovů. Je zrovna na stopě Lapuťáka, nejvzácnějšího…
dobrodružné

Lapuťák a kapitán Adorabl

209 Kč
167 Kč
Hotel Winterhouse -20%
(1x)
Osiřelá Elizabeth žije s tetou a strýcem, kteří ji jednoho dne pošlou do hotelu Winterhouse. Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzli.
dobrodružné

Hotel Winterhouse

199 Kč
159 Kč
Hoši od Bobří řeky -20%
(2x)

První svazek souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydání Příběh o skautských výpravách, plnění bobříků, i o ryzím přátelství. Vedoucí Rikitan dá dohromady partu dvanácti chlapců a utvoří oddané bratrstvo.

dobrodružné

Hoši od Bobří řeky

199 Kč
159 Kč
Příšerné příběhy vánoční -20%
(5x)
Sedm tajů a hrůzy plných příběhů.
dobrodružné

Příšerné příběhy vánoční

129 Kč
103 Kč
Rozetmění -20%
(3x)
Itreyská republika se propadla do chaosu. Mia Corverová zavraždila kardinála Duoma a zvěsti o smrti konzula Scaevy se prohánějí po ulicích Božího hrobu jako požár. A pod jeho povrchem je hluboko v prastarých kostech města pohřbeno tajemství, které Republiku změní navždy.
dobrodružné

Rozetmění

219 Kč
175 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 255 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 26 > >>