Nejprodávanější tituly v roce 2020 - kuchařky

Maso -10%
Třetí z řady kuchařek z Edice Apetit vám nabídne 120 receptů na maso a 30 receptů na přílohy a omáčky v 10 kapitolách – vše pečlivě vybráno a vyzkoušeno redaktorkami Apetitu.
kuchařky

Maso

349 Kč
314 Kč
Občan v kuchyni
Toto rozverné povídání se čtenářem rozhodně není jen obvyklá snůška kuchařských receptů. Autor, rozličnými historkami ilustrující vlastní zkušenosti, se zde poměřuje s publikacemi profesionálních kuchařů z pozice experimentátora.
kuchařky

Občan v kuchyni

57 Kč
Tajné nedělní recepty naší babičky - Podzim -10%
(1x)
V řadě Tajné nedělní recepty najdete menu na každou neděli v roce. V třetím sešitku vám babička poradí, co dobrého si dát k obědu na podzim.
kuchařky

Tajné nedělní recepty naší babičky - Podzim

59 Kč
53 Kč
Kalendář - Vaříme s Italem -10%
Při vydání této novinky jsme mysleli na všechny, kteří mají zálibu ve vaření italských specialit, která pro nás připravil pan Emanuele Andrea Ridi.
kuchařky

Kalendář - Vaříme s Italem

89 Kč
80 Kč
Konzervujeme  po celý rok -52%

Konzervování potravin, ať už je to zavařování ovoce a zeleniny, nakládání hub do oleje či uzení masa, neztratilo ani v době supermarketů nic ze svého kouzla.

kuchařky

Konzervujeme po celý rok

299 Kč
143 Kč
Kuchařka lékařů českých -10%
Tato unikátní kuchařka představuje 52 význačných českých lékařů prostřednictvím jejich esejů o jídle a vztahu k němu.
kuchařky

Kuchařka lékařů českých

370 Kč
333 Kč
Udírny a uzení ryb -7%
Uzení je tradiční a oblíbený postup zpracování masa. V naší knize najdete informace nejen o druzích, možnostech a využití domácích udíren, ale i o správných postupech uzení.
kuchařky

Udírny a uzení ryb

199 Kč
185 Kč
Vánoční cukroví na poslední chvíli -10%
Receptář vánočních sladkostí umožní všem dopřát si idylu vánočních hodů v úplnosti. Obsahuje přes 200 receptů všech možných druhů tradičních i nových, jejichž nezanedbatelnou, ne-li hlavní předností je rychlá příprava a výrazná domácí chuť.
kuchařky

Vánoční cukroví na poslední chvíli

145 Kč
131 Kč
Zdravé hubnutí po porodu
Máte pár kilo navíc, malé miminko a rozhodně nechcete slyšet o držení složitých diet? Víte, že zdravá výživa je pro vaši rodinu důležitá, ale netušíte, odkud začít? V tom případě vám přijde tato publikace vhod.
kuchařky

Zdravé hubnutí po porodu

135 Kč
Zobrazuji 841 - 850 z 877 položek
<< < 1 .. 83 84 85 86 87 88 > >>