Nejprodávanější e-knihy - říjen 2021 - psi

Tahání na vodítku -20%
Tahání na vodítku - jak mu předcházet a jak ho psa odnaučit.
psi

Tahání na vodítku

109 Kč
87 Kč
Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct -20%
(5x)
V současné době asi není v České republice trenér, který by k pozitivním metodám výcviku měl tolik co říct jako RNDr. František Šusta.
psi

Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct

249 Kč
199 Kč
Konejšivé signály -20%
(1x)
Kniha shrnuje veškeré poznatky o konejšivých signálech a naučí čtenáře, jak lépe porozumět psům a jak tyto signály používat při komunikaci s nimi.
psi

Konejšivé signály

139 Kč
111 Kč
Problémové chování psů -20%
(1x)
V knize se dozvíte nejen to, jak se pes naučí třeba pouhé přivolání, ale hlavně zjistíte, jak řešit případné problémové chování svého psa.
psi

Problémové chování psů

159 Kč
127 Kč
Deník ukecaného bulíka -20%
Haf, jmenuju se Bren a jsem pes. No pes… jsem bulík, úplně přesně anglický bulteriér. A protože jsem psíček ukecanej a mám ke všemu co říct, rozhodl jsem se, že se s vámi podělím nejen o své názory, pohled na svět, ale i o příhody z mého života.
psi

Deník ukecaného bulíka

180 Kč
144 Kč
Neznám druhé takové zvíře, jako je pes -20%
RNDr. František Šusta, PhD. pracoval deset let jako profesionální trenér zvířat v zoo a získal i řadu mezinárodních ocenění. Poté, co se krom exotů začal věnovat i psům, užasl nad oddaností a tolerancí, kterou projevují ve vztahu ke svým páníčkům.
psi

Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

199 Kč
159 Kč
Pozitivní metody výchovy psa -20%
(1x)
Vítejte ve světě pozitivních metod výcviku psů. Kniha je určena všem majitelům psů, kteří hledají nějakou metodu pro nenásilné vedení psa – nebo si některou z nich už dokonce osvojili.
psi

Pozitivní metody výchovy psa

229 Kč
183 Kč