Nejprodávanější e-knihy - říjen 2021 - vojenská technika, zbraně

Bezpečnostní systém ČR: problémy a výzvy -20%
Publikace se zaměřuje na klíčové vnější vlivy ovlivňující bezpečnost ČR a její bezpečnostní systém, na jeho postupné vytváření, politické, ekonomické, sociální, legislativní a demografické aspekty jeho fungování.
vojenská technika, zbraně

Bezpečnostní systém ČR: problémy a výzvy

250 Kč
200 Kč
Každý z nás byl hrdinou -20%
Vzpomínky na Den D. Vylodění v Normandii. Operace Overlord.
vojenská technika, zbraně

Každý z nás byl hrdinou

225 Kč
180 Kč
V první linii -20%
(5x)
Autor nastoupil ve věku 18 let, tedy rovnou ze školy, na nejkrvavější úsek Leningradského a Volchovského frontu. Jako voják Rudé armády došel až do Berlína. Zázrakem zůstal na živu.
vojenská technika, zbraně

V první linii

199 Kč
159 Kč
Beara -20%
(2x)

Když je realita naléhavější než fikce. Oceňovaná kniha Ivici Đikiće pojednává o nejmasovějším válečném zločinu spáchaném v Evropě od holokaustu. Systematické povraždění – genocida – více než osmi tisíc zajatých Bosňáku, jehož se dopustily jednotky bosenských Srbu během několika dní léta roku 1995, je výzvou pro historiky i literáty.

vojenská technika, zbraně

Beara

209 Kč
167 Kč
Na stráži míru -20%
Autor patří ke generaci, která dospívala v době reálného socialismu, kdy ještě platila povinná vojenská služba, a vychází z vlastních zkušeností u prvosledového útvaru. Pojem „vojna“ se dávno vytratil z povědomí mladých mužů a mnohdy o ní nemají sebemenší představu.
vojenská technika, zbraně

Na stráži míru

179 Kč
143 Kč
Cesta vojáka -20%
Kniha Cesta vojáka představuje osobní příběh, ve kterém autor zachytil svou vlastní cestu – od své motivace pro vstup do armády přes zážitky během základní vojenské služby až po tvrdý výcvik a mnohaleté působení ve službě jako profesionální voják, během které se zúčastnil i čtyř misí v Afghánistánu.
vojenská technika, zbraně

Cesta vojáka

149 Kč
119 Kč
Seal Team Six: Lov zmije -20%
Další šokující a současně autentický thriller Dona Manna a Ralpha Pezzulla posílá Thomase Crockera a jeho šest spolubojovníků z jednotek SEAL, aby čelili generálovi ISIS přezdívanému Zmije během okupace syrského Aleppa.
vojenská technika, zbraně

Seal Team Six: Lov zmije

179 Kč
143 Kč
Třetí říše poslouchá -20%
Jedním z nejslavnějších příběhů druhé světové války je ten o prolomení Enigmy. Ale úspěchy dešifrantů z Bletchley Park vypovídají jen o polovině příběhu – na druhé straně Lamanšského průlivu totiž už od 30. let usilovně pracují německé zpravodajské agentury na prolamování spojeneckých (zejména britských) šifer.
vojenská technika, zbraně

Třetí říše poslouchá

249 Kč
199 Kč
Velký sen dvou malých národů -20%
Americký novinář a politolog Kevin J. McNamara se ve své publikaci zabývá okolnostmi, které předcházely vzniku Československa.
vojenská technika, zbraně

Velký sen dvou malých národů

479 Kč
383 Kč
Odstřelovačem Rudé armády -20%

Jevgenij Nikolajev byl příslušníkem sovětského Lidového komisariátu vnitřních záležitostí (NKVD).

vojenská technika, zbraně

Odstřelovačem Rudé armády

245 Kč
196 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 16 položek
1 2 > >>