Nejprodávanější knihy - říjen 2021 - buddhismus, taoismus, hinduismus

Světlo vyhasnutí -20%
Sbírka současného korejského básníka (nar. 1942), jenž se ve své tvorbě snaží harmonicky skloubit modernitu s dálněvýchodní kulturní tradicí, zvláště zenovým buddhismem.
buddhismus, taoismus, hinduismus

Světlo vyhasnutí

138 Kč
110 Kč
Příběh Buddhova života -20%
Jedna z nejznámějších verzí Buddhova života sepsaná dvorním básníkem Ašvaghóšou v buddhistickém království gandharském (záp. Indie) asi v 1. či 2. stol. n.l. Ze sanskrtského originálu přeložil poprvé do češtiny Jan Kozák.
buddhismus, taoismus, hinduismus

Příběh Buddhova života

240 Kč
192 Kč
Mantra jóga -20%
Toto vpravdě nadčasové dílo jógové literatury z pera pravděpodobně nejvlivnějšího gurua 20. století Svámího Šivánandy z Rišikéše představuje vyčerpávající soudobý komentář k džapa józe neboli opakování Božích jmen.
buddhismus, taoismus, hinduismus

Mantra jóga

198 Kč
158 Kč
Tao te ťing  (váz.) -20%
(5x)
Základní text taoismu, jenž patří více než dva tisíce let k hlavním zdrojům čínského myšlení. Je nejčastěji překládaným čínským textem do západních jazyků a dnes je považován za jedno z klíčových děl světové filosofie.
buddhismus, taoismus, hinduismus

Tao te ťing (váz.)

328 Kč
262 Kč
Malá encyklopedie hinduismu -20%
Encyklopedie poslouží jako slovník pojmů a termínů užívaných v hinduistických textech a v knihách hinduistických, akademických i popularizujících autorů při výkladu nauk hinduismu.
buddhismus, taoismus, hinduismus

Malá encyklopedie hinduismu

174 Kč
139 Kč
Zobrazuji 41 - 50 z 45 položek
<< < 1 .. 3 4 5