Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2021 - beletrie

Novinářem v Číně -20%
(8x)
Autobiografická kniha Tomáše Etzlera mapuje dekádu jeho života v Asii, kde působil sedm let jako stálý zpravodaj České televize v Číně a pak tři roky na volné noze v Hongkongu.
beletrie

Novinářem v Číně

219 Kč
175 Kč
Tajemství -20%
(3x)

Všichni občas potřebujeme někoho, kdo nás zachrání Napínavé vyprávění o lidech v horách a horách mezi nimi, které už nejde obejít, ale dá se z nich spadnout a dá se v nich ztratit. Stejně jako v té šílené spoustě tajemství, co si v sobě pečlivě střeží dospělí i děti.

beletrie

Tajemství

269 Kč
215 Kč
Spasitel -20%
(3x)
Nové úžasné, napínavé meziplanetární dobrodružství od autora světového bestselleru Marťan.Ryland Grace zůstal jako jediný přeživší na zoufalé misi poslední naděje. Pokud selže, lidstvo zanikne.
beletrie

Spasitel

349 Kč
279 Kč
Propast smrti -20%
(8x)
Soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera má svůj první velký případ. Před dvanácti lety odhalila novinářka Joanna Duncanová politický skandál a poté záhadně zmizela.
beletrie

Propast smrti

339 Kč
271 Kč
Žárlivost a jiné povídky -20%
(6x)

Strhující sbírka napínavých příběhů od krále severské krimi Nevěra se nevyplácí a nakonec vždycky vyjde najevo. A když se vášeň proplete se žárlivostí, k pomstě zbývá už jen krůček. Dva úplně stejní horolezci bojují o krásnou řeckou servírku.

beletrie

Žárlivost a jiné povídky

209 Kč
167 Kč
Asa -20%
Šestý díl ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek.
beletrie

Asa

189 Kč
151 Kč
Mycelium VI: Vrstva ticha -20%
(4x)

Touha ovládnout psychotroniku přivedla Lucase k Aš~šádovi. Složil slib, stal se jeho učedníkem, a tím se naprosto vydal do jeho rukou. Emocím, které od začátku byly mezi nimi dvěma, už se nedá uniknout. Jenže Lucase zároveň přitahuje most v mlhách..

beletrie

Mycelium VI: Vrstva ticha

298 Kč
238 Kč
Deník farářky -20%
(2x)

O životě někde mezi nebem a zemí Boží cesty jsou nevyzpytatelné a nekonvenční farářka Martina Viktorie Kopecká o tom ví své. Valnou většinu jejího života se nezdálo, že bude aspirovat na službu v církvi – a přesto je dnes výraznou postavou Církve československé husitské.

beletrie

Deník farářky

219 Kč
175 Kč
Smolná vteřina -20%
(1x)
Komisaři Barbarotti a Backmanová z kriminální policie v Kymlinge tráví volné podzimní týdny na ostrově Gotland.
beletrie

Smolná vteřina

249 Kč
199 Kč
Pomalu hořící oheň -20%
Nový román autorky Dívky ve vlaku – knihy, která se stala fenoménem. Když je na říčním člunu v Londýně nalezen brutálně zavražděný mladík, v centru pozornosti se ocitají tři ženy, které ho znaly.
beletrie

Pomalu hořící oheň

279 Kč
223 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>