Nejprodávanější e-knihy - únor 2021 - válečné konflikty

Peklo a jiné destinace -20%
O dramatické politické historii posledních dvaceti let a o jejích protagonistech píše Madeleine Albrightová ve svých nejnovějších pamětech s nezlomným optimismem, vášní a nenapodobitelným humorem beze špetky pocitu sebedůležitosti.
válečné konflikty

Peklo a jiné destinace

298 Kč
238 Kč
Mussolini -20%
(1x)
Britský historik Christopher Hibbert vykresluje rozporuplnou osobnost italského fašistického vůdce Benita Mussoliniho s mimořádnou pečlivostí, zároveň čtivě a poučeně, jak je ostatně jeho zvykem.
válečné konflikty

Mussolini

248 Kč
198 Kč
Esesákovo křeslo -20%

Nečekaný nález nacistických dokumentů vede do temné minulosti právníka a důstojníka SS působícího v Praze... V čalounění 70 let starého křesla byly nalezeny dokumenty označené svastikou. Autor této knihy, historik Daniel Lee, se vydává po stopách tohoto tajemství, dohledává žijící příbuzné a postupně odhaluje temné detaily ze života Dr. Griesingera.

válečné konflikty

Esesákovo křeslo

219 Kč
175 Kč
Neobjasněné záhady 2. světové války -20%
Během druhé světové války se ztratila spousta důležitých událostí v mlze a chaosu konfliktu.
válečné konflikty

Neobjasněné záhady 2. světové války

229 Kč
183 Kč
Válka je mým osudem -20%

Přímo z první linie. Autentická reportážní kniha o válce v Sýrii. Co se od roku 2019 odehrává v čím dál nepřehlednějším syrském konfliktu? Lenka Klicperová a Markéta Kutilová v bezprostřední reportáži sledují poslední bitvu s Islámským státem, tráví čas mezi zadrženými džihádisty i jejich manželkami a dokumentují masakry turecké armády.

válečné konflikty

Válka je mým osudem

199 Kč
159 Kč
Zabít není snadné -20%

Ve čtrnácti do války proti nacistům Oceňovaná nizozemská spisovatelka Wilma Geldofová zpracovala ve svém románu osudy nejmladší válečné odbojářky své země, Freddie Oversteegenové, která se ve čtrnácti letech aktivně zapojila do boje proti nacistům.

válečné konflikty

Zabít není snadné

229 Kč
183 Kč
Slavné bitvy českých dějin -20%
44 "slavných bitev" – vítězství i porážek, které utvářely české dějiny od nejstarších dob do současnosti.
válečné konflikty

Slavné bitvy českých dějin

424 Kč
339 Kč
Vyhnání Čechů z pohraničí v roce 1938 -20%
(2x)
Vzpomínky více než dvou set pamětníků na těžký rok 1938 nejsou jen suchým popisem tehdejších událostí - naopak barvitě a plasticky zachycují často velice hořké pocity těch, kteří byli tak krutě vyhnáni ze svých domovů.
válečné konflikty

Vyhnání Čechů z pohraničí v roce 1938

159 Kč
127 Kč
Atentát na Reinharda Heydricha -20%
Třetí svazek komentované edice více než 500 německojazyčných dokumentů (opatřených doslovným českým překladem) vzniklých v okruhu působnosti německé politické a policejní správy v tzv. protektorátu Čechy a Morava.
válečné konflikty

Atentát na Reinharda Heydricha

200 Kč
160 Kč
Bojovat, či ustoupit? Možnosti obrany Československa na podzim 1938 -20%
(3x)
Mohlo se Československo na podzim 1938 ubránit německému útoku? Rozhodli se představitelé republiky správně, když přijali mnichovský diktát, nebo promarnili šanci na vítězství, které mohlo zadržet další Hitlerovu expanzi?
válečné konflikty

Bojovat, či ustoupit? Možnosti obrany Československa na podzim 1938

299 Kč
239 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 21 položek
1 2 3 > >>