Nejprodávanější e-knihy - duben 2021 - sport a fitness

Jaroslav Juhan - Život bez brzd -20%
Jaroslav Juhan (1921) patří k nejúspěšnějším československým automobilovým závodníkům v celé historii našeho motoristického sportu, stal se světoběžníkem a mimořádnou osobností v automobilovém oboru.
sport a fitness

Jaroslav Juhan - Život bez brzd

271 Kč
217 Kč
Předškoláci v pohybu 3 -20%
Publikace určená cvičitelkám a učitelkám v mateřských školách je další v pořadí úspěšných knih, které se zabývají všestrannou pohybovou průpravou dětí předškolního věku.
sport a fitness

Předškoláci v pohybu 3

135 Kč
108 Kč
Cvičení s měkkým míčem -20%
Malý měkký míč je velmi oblíbenou cvičební pomůckou, jejíž využití se uplatní nejen při posilování svalů při cvičebních aktivitách, ale především v rehabilitaci, kde může pomoci zpevnit svaly pánevního dna a uvolnit bolesti zad.
sport a fitness

Cvičení s měkkým míčem

169 Kč
135 Kč
Nordic walking -20%
V této knize najdete ucelené a praktické informace o severské chůzi. Je určena všem věkovým skupinám, které hledají vhodnou pohybovou aktivitu. Využít ji mohou i sportovní a turistické kluby, wellness centra, studenti, pedagogové...
sport a fitness

Nordic walking

144 Kč
115 Kč
Strečink -20%
Naučte se spolu s námi základní strečinková cvičení, která jsou nutná před a po každé sportovní aktivitě. Renomovaný český autor, MUDr. Kamil Ramík, rehabilitační a sportovní lékař, vám přináší komplexní protažení všech svalových skupin.
sport a fitness

Strečink

110 Kč
88 Kč
Předškoláci v pohybu 2 -20%
Kniha pro cvičitelky dětí předškolního a mladšího školního věku, učitelky v mateřských školách, instruktory mateřských center a rodiče je zaměřená na všestrannou pohybovou průpravu dětí předškolního a mladšího školního věku.
sport a fitness

Předškoláci v pohybu 2

135 Kč
108 Kč
Jóga -20%
Současný člověk hledá nástroje k posílení tělesného i duševního zdraví, ke zlepšení partnerských vztahů, k prosperitě a šťastnému životu. Moudrost dávných mistrů vtělená do systému jógy nám přináší cenné podněty, poučky, techniky a směry k další cestě.
sport a fitness

Jóga

186 Kč
149 Kč
Outdoorový průvodce - Křivoklátsko a Český kras -20%
Tento netradiční průvodce vás provede oblastí Křivoklátska a Českého krasu - dvěma významnými turistickými regiony v blízkém okolí hlavního města.
sport a fitness

Outdoorový průvodce - Křivoklátsko a Český kras

139 Kč
111 Kč
Jak dokonale zvládnout snowboarding -20%
Chcete dokonale ovládat svůj snowboard na sjezdových tratích? Zkušený snowboardový závodník vám poradí jak na to. Bohatě fotograficky vybavená kniha, kterou bychom mohli nazvat abecedou snowboardingu, je praktickým průvodcem začínajícím snowboardisty.
sport a fitness

Jak dokonale zvládnout snowboarding

153 Kč
122 Kč
Orientační sporty -20%
Orientační sporty jsou v poslední době velmi oblíbené. Umožňují totiž čelit nekonečným výzvám a novým situacím všem věkovým kategoriím, rekreačním i výkonnostním sportovcům.
sport a fitness

Orientační sporty

83 Kč
66 Kč
Zobrazuji 41 - 50 z 51 položek
<< < 1 .. 3 4 5 6 > >>