Nejprodávanější e-knihy - květen 2021 - historické romány

Mlčící fontány -20%
(5x)
Madrid, píše se rok 1957. Španělsko za diktatury generála Franca skrývá temné tajemství. Do země proudí turisté a zahraniční obchodníci lákáni na slunce a víno.
historické romány

Mlčící fontány

219 Kč
175 Kč
Všude samý Skot -20%
(1x)
Londýnská slečna Amelia-Rose Baxterová nebude nikomu za hlupáka. Její rodiče by sice rádi ulovili zetě se šlechtickým titulem, ale ona nikdy nevymění to, čím je, za příslib manželství.
historické romány

Všude samý Skot

199 Kč
159 Kč
Ďábel nosí kilt -20%
(1x)
Ranulf MacLawry, markýz z Glengasku, vtrhne do vznešené londýnské společnosti jako divoká bouře, přicházející ze skotské Vysočiny.
historické romány

Ďábel nosí kilt

179 Kč
143 Kč
Statečná lady Catryn -20%
Vzrušující příběh lásky, mateřství, úkladů i chamtivosti v historických kulisách skotské Vysočiny.
historické romány

Statečná lady Catryn

179 Kč
143 Kč
Ve stínu erbu -20%
(1x)
Román z období Francie za vlády Ludvíka XV, určený především ženám.
historické romány

Ve stínu erbu

169 Kč
135 Kč
Advokátův syn -20%
(3x)
Sophia Giffordová zůstává se svými zářivě rudými vlasy a spoustou pih na konci své třetí společenské sezony stále nezadaná, a proto je rozhodnutá, že přijme nabídku svého současného nápadníka pana Fawcetta – pokud se ovšem vysloví...
historické romány

Advokátův syn

229 Kč
183 Kč
Sestry z Titaniku -20%
(1x)

Jedna cesta jim navždy změnila život Palubní lístek na Titanic se pro nemajetné irské sestry stane životní šancí. Nora bude vychovatelkou v zámožné rodině a Delia přijme místo posluhovačky. Po osudném lodním neštěstí se však Delia ocitne osamocená v New Yorku a souhrou nedorozumění se stane tím, kým měla být její sestra – guvernantkou.

historické romány

Sestry z Titaniku

229 Kč
183 Kč
Hortenziová zahrada -20%
Kniha se odehrává ve dvou časových obdobích, během druhé světové války a v současnosti. Oba děje spojuje malebná vesnice Plouvan ve francouzské Bretani a starý klášter Notre Dame de la Foret ležící uprostřed kouzelného lesa Brocéliande, místa opředeného starými legendami o bájných postavách.
historické romány

Hortenziová zahrada

279 Kč
223 Kč
Cesta do nebes -20%
(1x)
Elvira Carrisfordová přišla o oba rodiče a žije u své tety Willis, která však péči o ni bere jako otravnou povinnost, jíž by se ráda zbavila.
historické romány

Cesta do nebes

179 Kč
143 Kč
Katarine a její intriky -20%
(1x)
Příběh z doby, kdy vzpomínky na tři mušketýry byly stále živé. Starý a mocný je rod Wellnsburgů a půvabná Katarine je jedinou dědičkou po přeslici. Skvělý život v rodném sídle však pomalu bere za své, panovačný otec se ji stále snaží ovládat a nedokáže akceptovat její osobnost.
historické romány

Katarine a její intriky

229 Kč
183 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 17 položek
1 2 > >>