Nejprodávanější tituly - květen 2021 - romantika

Čajovna v Tokiu -10%
(3x)
Fiona je vášnivá fotografka a už dlouho se touží podívat do Japonska.
romantika

Čajovna v Tokiu

349 Kč
314 Kč
Výzva -10%
Vysoká měla být moje šance, jak bych se mohla zbavit komplexu ošklivého káčátka a roztáhnout křídla. Místo toho jsem skončila v domě sesterstva plném nepříjemných holek.
romantika

Výzva

389 Kč
350 Kč
Popelčino tajemství
Věděla, co se stane… Když ho před několika měsíci vyhledala a skryta pod maskou se pokusila dostat ho z hlavy, i teď, když mu přijela říct, že bude otcem!
romantika

Popelčino tajemství

59 Kč
Nedokázal jsem zapomenout!
Co se nedá koupit za peníze, za to je třeba dát prostě více peněz! Cesare má jasno. A protože se v penězích topí, není pro něj těžké odloupnout z nich pár milionů, aby dostal Jemimu.
romantika

Nedokázal jsem zapomenout!

59 Kč
V moci pouštního bandity
Muž, žena a poušť… Začíná to jako pohádka z Tisíce a jedné noci… Ale i když je Raif vládce svého lidu, Kasia není princezna, která by chtěla svému vládci vyprávět příběhy pro jeho potěšení.
romantika

V moci pouštního bandity

59 Kč
Princeznin gambit
Dvakrát mu ta silná žena dala jasně najevo, co si přeje. A on dvakrát její přání splnil… I Rafe má své sny a ani nevěděl kdy a jak, ale jedním z jeho snů se stala i Kaliana.
romantika

Princeznin gambit

59 Kč
Markýzovo přání
Po smrti manžela se lady Sara Herriardová rozhodne vzdát se svého společenského postavení, protože chce žít tak, jak se jí zlíbí.
romantika

Markýzovo přání

99 Kč
Odvážná dědička
(1x)
Pavia je dědičkou největšího dovozce indického čaje do Anglie, ale kvůli původu ji londýnská smetánka mezi sebe nepřijala. Její otec je sice bohatý, ale nemá titul. Proto chce svou dceru provdat za hraběte, který by mohl být jejím dědečkem.
romantika

Odvážná dědička

99 Kč
Na vlásku -10%
Dominic Russo. Na pohled odtažitý, zádumčivý, nepřístupný muž, ctižádostivý šéf, kolem kterého podřízení chodí po špičkách. Ally Moralesová.
romantika

Na vlásku

459 Kč
413 Kč
Za pět let -10%
(1x)
Dannie je špičková manhattanská právnička. Je ambiciózní, zvyklá uvažovat pragmaticky a žije spokojený a klidný život se svým přítelem Davidem, který ji právě požádal o ruku.
romantika

Za pět let

329 Kč
296 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 475 položek
1 2 3 .. 48 > >>