Nejprodávanější tituly - květen 2021
osobnosti sportu

J. R. Capablanca: Šachový Mozart - 1.díl
(1x)
José Raúl Capablanca (1888-1942) byl třetí mistr světa v letech 1921-1927. V knize je Capablankova biografie až do roku 1921, kdy se po vítězném zápase s Laskerem stal mistrem světa.

269 Kč
Nottingham 1936
Turnajová kniha jednoho z nejsilnějších turnajů v historii. Hrálo zde celkem 5 mistrů světa a celá světová špička.

134 Kč
Vertikální divadlo
Kniha Vertiální divadlo přibližuje v řadě příběhů život sportovních pilotů. Je o jejich radostech i starostech, které prožívají společně s touhou létat.

207 Kč
Základy ultramaratonského tréninku

Až doposud ultramaratonský běh trpěl nedostatkem ověřitelných a obecně platných informací překračujících rámec individuálních zkušeností jednotlivých závodníků, které by byly uplatnitelné v tréninkových programech.

332 Kč
Dnes trochu umřeme - Vzestup a pád Emila Zátopka
(1x)
Nejlepší kniha od svělého běžce o nejlepším běžci. Pět olympijských medailí, 18 světových rekordů a šest let bez jediné porážky v běhu na 10 000 metrů – to jsou jen ty nejvýraznější sportovní úspěchy, kterých Emil Zátopek dosáhl.

359 Kč
Gianluigi Buffon: superman Gigi

Fascinující příběh jednoho z nejlepších brankářů naší doby! Idol, legenda, král. Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků IFFHS jej zvolila nejlepším brankářem posledních dvaceti let..

224 Kč
Paul Morphy díl II.
(1x)
O Paulu Morphym (1837-1884) byly napsány desítky knih a Maróczyho dílo patří k těm nejzdařilejším. Oba díly obsahují celkem 290 komentovaných partií, uspořádaných chronologicky od roku 1849 do 1869, kdy Morphy skončil svoji šachovou kariéru.

179 Kč
Běhej, dokud můžeš
René Kujan byl ještě před deseti lety jedním z tisíců rekreačních běžců. Pak se ale ocitl na sedadle spolujezdce v autě, které se střetlo s protijedoucím vozidlem a všechno se změnilo. Od lékařky si vyslechl mrazivý ortel: „Nikdy už běhat nebudete."