Nejprodávanější tituly - červen 2021 - medicína

Dějiny medicíny -20%
Dějiny medicíny Roye Portera jsou mimořádným dílem, jež shrnuje a hodnotí celý dosavadní vývoj praktické medicíny i lékařské vědy. Autor se snaží zachytit stále rychlejší a dynamičtější pokrok medicíny, uvědomuje si však i její současné limity.
medicína

Dějiny medicíny

1 497 Kč
1 198 Kč
Netterův vybarvovací anatomický atlas -20%
Ideální pomůcka pro studium anatomie, vhodná zejména pro mediky, ale také pro budoucí fyzioterapeuty a další zdravotnické pracovníky.
medicína

Netterův vybarvovací anatomický atlas

590 Kč
472 Kč
Life in Motion. The Power of Physical Therapy -20%
(1x)
"We move too little or in the wrong ways; movement is vanishing from our lives and from medicine,” says Professor Pavel Kolář, a physiotherapist at the forefront of rehabilitative and sports medicine, who works with the sophisticated machinery of the human body and mind to identify the causes of his patients' troubles and restore their health. In this interview with journalist Renata Červenková, he reveals surprising connections that confirm that nothing happens in our bodies by chance.
medicína

Life in Motion. The Power of Physical Therapy

499 Kč
399 Kč
Přehled teorií osobnosti -20%
Reprezentativní výběr třinácti nejvlivnějších teorií osobnosti v psychologii.
medicína

Přehled teorií osobnosti

299 Kč
239 Kč
Vědomí a realita -20%
(2x)

Za záhadami lidské mysli s uznávaným českým neurovědcem Co je to vlastně vědomí a jaký má vztah k tělu? Renomovaný neurobiolog a profesor psychiatrie Jiří Horáček v rozhovoru s Danielou Drtinovou odhaluje fascinující fakta o lidské mysli.

medicína

Vědomí a realita

199 Kč
159 Kč
Digitální demence -20%

Digitální média — počítače, smartphony, herní konzoly a v neposlední řadě i televize — nám mění život. V USA dnes mladiství věnují digitálním médiím více času — alespoň sedm a půl hodiny denně — než spánku.

medicína

Digitální demence

379 Kč
303 Kč
Psychosomatika pro lékaře, psychoterapeuty i laiky -20%
(1x)
Proč a jak reaguje tělo na psychickou zátěž? Proč své tělo zneužíváme? Kdo nese vinu za psychosomatické onemocnění? Proč máme strach z psychoterapie?
medicína

Psychosomatika pro lékaře, psychoterapeuty i laiky

65 Kč
52 Kč
Červená kniha - čtenářská edice -20%
(2x)
Čtenářská edice populární Červené knihy, která obsahuje pouze text bez grafického doprovodu, který ovšem o to víc vyniká svou profétickou silou obraznosti a jazykové barevnosti.
medicína

Červená kniha - čtenářská edice

865 Kč
692 Kč
Váš mozek se dokáže změnit -20%

Nejnovější vědecké objevy o plasticitě mozku popsané na osobních příbězích uzdravených.  Pozoruhodná kniha, která na sebe strhává pozornost na celém světě již několik let. Neuvěřitelné příběhy zázračných uzdravení lidí s poškozením mozku, nejnovější objevy na poli neuroplasticity mozku a jeho schopnosti "přemapování".

medicína

Váš mozek se dokáže změnit

199 Kč
159 Kč
Sám sobě doktorem -20%
Mimořádně úspěšná kniha založená na principu celostní medicíny léčící organismus jako celek.
medicína

Sám sobě doktorem

269 Kč
215 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 210 položek
1 2 3 .. 21 > >>