Nejprodávanější tituly - červen 2021 - regionální literatura

Moravský kras -91%
(1x)
Obrazová publikace věnovaná krásám Moravského krasu.
regionální literatura

Moravský kras

290 Kč
26 Kč
Praha, hlavní město 20. století -20%
Derek Sayer ve své monumentální knize Praha, hlavní město dvacátého století skládá střípky kulturních dějin Prahy a Československa mezi dvěma světovými válkami, aby ukázal, jak zapadají do mozaiky evropských dějin.
regionální literatura

Praha, hlavní město 20. století

799 Kč
639 Kč
Jizerské hory známé i neznámé -20%
Jizerské hory jsou rájem vnímavých tuláků i okouzlených výletníků, kteří přicházejí v každou roční dobu – v čase nastupujícího léta za rozkvetlými upolíny na Jizerku, na podzim za nádherou zlatě zbarveného listí bukových lesů a v zimě na běžkách do nekonečných bílých stop.
regionální literatura

Jizerské hory známé i neznámé

379 Kč
303 Kč
Cesty k Šumavě -20%
Tato kniha je podobná divoké jízdě, při níž se potkáte se šumavskými světci, proroky, čarodějkami i zapomenutými příběhy. Průvodcem je bosonohý básník – Ondřej z Hory.
regionální literatura

Cesty k Šumavě

499 Kč
399 Kč
100 technických a industriálních staveb Středočeského kraje -20%
Výpravná publikace představuje v abecedním pořádku sto nejzajímavějších středočeských mlýnů, dolů, hutí, vodních a vodárenských děl, továren, munufaktur, mostů a železnic.
regionální literatura

100 technických a industriálních staveb Středočeského kraje

545 Kč
436 Kč
Vodní mlýny na Moravě a ve Slezsku I. -20%
První z řady titulů zasvěcených těmto unikátním památkám naší minulosti na Moravě a ve Slezsku se věnuje oblasti Jesenicka, Bruntálska, Opavska a Novojičínska.
regionální literatura

Vodní mlýny na Moravě a ve Slezsku I.

290 Kč
232 Kč
Tajemství šumavských vod III. -55%
Kniha volně navazuje na velmi úspěšnou řadu „Tajemství šumavských vrcholů“ a zejména na publikace „Tajemství šumavských vod I.“ a „Tajemství šumavských vod II. Tento díl je zaměřen na šumavská jezera a slatě na obou stranách hranice.
regionální literatura

Tajemství šumavských vod III.

599 Kč
269 Kč
Encyklopedie českých vesnic V. – Liberecký kraj -20%
Již pátý díl projektu je věnován oblasti severních Čech v rozsahu dnešního Libereckého kraje. Přestože Liberecko patří mezi nejmenší kraje v ČR, představuje bohatou pokladnici lidového stavitelství.
regionální literatura

Encyklopedie českých vesnic V. – Liberecký kraj

890 Kč
712 Kč
Křivoklátsko -20%
(2x)
Úspěšný autor Tomáš Makaj navazuje na knihu "Brdy - 77 romantických, dobrodružných a tajemných míst" a vydává se popisovat další turisticky velmi atraktivní území podél Berounky a v CHKO Křivoklátsko. Fotografický doprovod pořídil opět J. Vogeltanz.
regionální literatura

Křivoklátsko

299 Kč
239 Kč
Najdorf -20%
Vitorazsko. Zapadlý kout jižních Čech s řadou temných míst a zaniklých obcí. Dějiště událostí, jež měly být raději zapomenuty. Ale nebyly. Celá desetiletí přežívaly v myslích a srdcích lidí, kteří byli jejich hybateli či svědky.
regionální literatura

Najdorf

295 Kč
236 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 123 položek
1 2 3 .. 13 > >>