Nejprodávanější e-knihy - červenec 2021 - filosofie

Modlitba argentinských nocí -20%
(4x)
Nebudu nikdy dobrým teologem, pokud budu jen studovat názory jiných, psát vybroušené rešerše a nikdy nepocítím žízeň živé bytosti po Bohu. Pokud budu svět zkoumat jen z vnějšku, jako nezávislý a nezaujatý novinář, nikdy jej nepostihnu.
filosofie

Modlitba argentinských nocí

127 Kč
102 Kč
Eseje -20%
Nejvýznamnější dvě Eseje (Občanská neposlušnost a Život bez zásad) Henry David Thoreaua, sepsané před více jak sto sedmdesáti lety (platné stejně tak dnes jako tehdy), přinášejí jedinečný pohled do duše, naslouchající výlučně zákonu svědomí.
filosofie

Eseje

195 Kč
156 Kč
Malá filosofie člověka a Slovník filosofických pojmů -20%
Kniha má svůj základ v přednáškách, které autor pronesl na Pedagogické a Filosofické fakultě Karlovy univerzity. Jejich osnovu představil ve skriptech určených studentům všech humanitních oborů.
filosofie

Malá filosofie člověka a Slovník filosofických pojmů

189 Kč
151 Kč
Zen je právě tady -20%
O výjimečném daru Shunrya Suzukiho zprostředkovat tradiční zenové učení pomocí běžně používaného jazyka není pochyb. V této knize ožívá v příhodách, které o něm vyprávějí jeho žáci.
filosofie

Zen je právě tady

129 Kč
103 Kč
Tibetská kniha o životě a smrti -20%
(6x)
Toto fenomenální dílo lze chápat jako úvod do budhistického nazírání duchovní skutečnosti. Seznamuje čtenáře s meditačními technikami, osvětluje fenomény karmy a znovuzrození, radí, jakým způsobem se připravit na cestu ke smrti.
filosofie

Tibetská kniha o životě a smrti

128 Kč
102 Kč
Etika -20%
Hlavní dílo holandského filosofa židovského původu.
filosofie

Etika

162 Kč
130 Kč
Logika smyslu -20%
Logika smyslu francouzského filosofa Gillese Deleuze, která poprvé vyšla v roce 1969, patří k hlavním dílům tohoto autora před jeho spoluprací s Felixem Guattarim.
filosofie

Logika smyslu

230 Kč
184 Kč
O lidech a životě -20%
Kniha Františka Koukolíka vznikla jako záměr předat vlastní životní zkušenost svým vnoučatům.
filosofie

O lidech a životě

230 Kč
184 Kč
Ctnost sobectví -20%
V tomto souboru článků, Randová nabízí „nové pojetí egoismu“ založené na rozumu, jako nástroji uchování lidského života. Je to pojetí vylučující jakoukoli formu obětování, jak sebe ostatním tak ostatních sobě.
filosofie

Ctnost sobectví

229 Kč
183 Kč
Je Máj básní o lásce? -20%
Kniha si klade otázku, zda je Máj básní o lásce, a pokud je, tak co o lásce říká. Oproti jiným interpretacím Máje se však neomezuje pouze na lásku mileneckou ...
filosofie

Je Máj básní o lásce?

139 Kč
111 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 36 položek
1 2 3 4 > >>