Nejprodávanější e-knihy - červenec 2021 - kuchařky

Tisíc dnů v Toskánsku -20%
Americká šéfkuchařka Marlena de Blasi má dvě životní vášně – lásku a jídlo. Obojí nachází v míře vrchovaté v toskánské vesničce San Casciano dei Bagni, kam se přestěhuje z Benátek se svým italským manželem Fernandem.
kuchařky

Tisíc dnů v Toskánsku

198 Kč
158 Kč
Vietnamská kuchařka od Bé Há a její maminky -20%

Nálož vietnamských receptů od hvězdy českého Youtube Jedna z nejznámějších českých youtuberek Bé Ha, která stojí za vlogem Stylewithme, vám otevírá dveře do své kuchyně a zve vás dál.

kuchařky

Vietnamská kuchařka od Bé Há a její maminky

169 Kč
135 Kč
Loudavé vaření: Recepty pro pomalý hrnec -20%
Pomalu a lahodně! Sbírka receptů od populární food blogerky. Pomalý hrnec se stal miláčkem českých domovu – šetří čas, peníze i energii a pokrmy, které v něm zpracujete, neztratí nic ze své nutriční hodnoty. Své o tom ví i blogerka Barbora Charvátová alias Máma v kuchyni, která vám přináší nálož lahodně pomalých receptu.
kuchařky

Loudavé vaření: Recepty pro pomalý hrnec

229 Kč
183 Kč
Do hrnku a misky -20%
Pokud jste si oblíbili průmyslově vyráběné dehydrované pokrmy pro jejich rychlou přípravu, snadnou dostupnost či nízkou hmotnost, ale vadí vám umělá barviva či dochucovací látky v nich obsažené, pusťte se s pomocí této jedinečné kuchařky do přípravy jídel vlastních, která budou nejen sestavena dle vašich osobních stravovacích potřeb, ale navíc vás překvapí svou lahodnou chutí!
kuchařky

Do hrnku a misky

159 Kč
127 Kč
Kuchařka při onemocnění dnou -20%
Kuchařka z edice Vaříme s dietní sestrou je určená pacientům, kterým byla diagnostikována dna a vysoká hladina kyseliny močové. Kuchařka od nutriční terapeutky z IKEMu je návodem na stravování v akutním stadiu nemoci, ale i pomocníkem ve výběru potravin ve stadiu chronického onemocnění k předcházení problémů.
kuchařky

Kuchařka při onemocnění dnou

119 Kč
95 Kč
Víc než jen vietnamská kuchařka -20%
Uvařte si vietnamské speciality přímo u vás doma. Autoři, kteří vás povedou krok za krokem, jsou z těch nejpovolanějších – jedná se totiž o představitele druhé generace Vietnamců žijících v Česku.
kuchařky

Víc než jen vietnamská kuchařka

169 Kč
135 Kč
Příručka jadranské snoubenky -20%
(4x)
Příběh lásky mezi Češkou a Chorvatem, proložený skvělými recepty ze slunné Dalmácie.
kuchařky

Příručka jadranské snoubenky

119 Kč
95 Kč
Staročeské umění kuchařské -20%
(1x)
Nové revidované vydání impozantního a dodnes nepřekonaného díla kuchařské historika dr. Čeňka Zíbrta.
kuchařky

Staročeské umění kuchařské

121 Kč
97 Kč
Čas na TE.BE -20%
Šikovných a kreativních lidí není nikdy dost – a právě proto vznikl lifestylový a hobby pořad Čas na TE.BE. Herečka, dabérka a zpěvačka Tereza Bebarová v něm dává prostor všem lidem, kteří něco umějí a vytvářejí. Nechte se inspirovat knižním výběrem z jejich nejlepších vychytávek!
kuchařky

Čas na TE.BE

229 Kč
183 Kč
Jíme zdravě do 30 minut -20%

K výběru konceptu kuchařky jste nás inspirovali vy, naši čtenáři a čtenářky. Zeptali jsme se více než 1000 z vás a rychlé recepty vyhrály na plné čáře. Proto vám tentokrát darujeme tu nejcennější ingredienci, kterou je čas. Dali jsme dohromady

kuchařky

Jíme zdravě do 30 minut

199 Kč
159 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 34 položek
1 2 3 4 > >>