Nejprodávanější tituly - červenec 2021 - romantika

Svatba na řecký způsob -20%
Kassiani nehrála podle pravidel! Den před svatbou nahradila svou sestru, a rozhodně to tedy nebyla nevěsta, která měla na Damena čekat u oltáře.
romantika

Svatba na řecký způsob

59 Kč
47 Kč
Lordův návrat -20%
(2x)
Avaline neviděla svého manžela, lorda Fortise Treshama, sedm let poté, co odešel bojovat na Krym. Teď je zpět, poznamenaný válečnými útrapami, trpí ztrátou paměti a těžkými nočními můrami.
romantika

Lordův návrat

99 Kč
79 Kč
Hradní pán -20%
Bylo na ní něco tajemného. Něco před ním skrývala, Jake ale nebyl schopen přijít na to, co to bylo. Ale nakonec… podstatné byly jen dvě věci: že se dokáže postarat o jeho neteř… A že ho přitahuje. Hodně.
romantika

Hradní pán

59 Kč
47 Kč
Siciliánská Popelka -20%
Normálně to byl vždycky on, kdo se postaral o odcházení… Jenže s Linou nebylo nic „normálně“! S Linou se Salvatore poprvé v životě pustil do románku na jednu noc. Lina jako první odešla od něj. Po Lině jako po první ženě chtěl „vztah“.
romantika

Siciliánská Popelka

59 Kč
47 Kč
Hříšný ostrov -20%
Stala se snoubenkou jeho otce… a pak i něčím mnohem více! Věřit Andreas Isle ale nemohl. A vlastně ani nechtěl! Zasnoubila se sice s Andreasovým otcem, ale Andreas byl jediný muž, o kterého Isla stála. Jediný, kterému byla ochotna dát všechno.
romantika

Hříšný ostrov

59 Kč
47 Kč
Bridgertonovi: Nevhodný návrh -20%
Sophii Beckettové se nikdy ani nesnilo, že se jí podaří vklouznout na vyhlášený maškarní ples lady Bridgertonové, natož se tam seznámit s „krásným princem“.
romantika

Bridgertonovi: Nevhodný návrh

299 Kč
239 Kč
Jen o trochu víc -20%
Stella během jediného dne ztratí milence, práci i domov.
romantika

Jen o trochu víc

399 Kč
319 Kč
Vzplanutí v lóži -20%
(1x)
Jediné, co neuvěřitelně bohatému a úspěšnému Leonovi chybělo k dokonalosti… byla princezna – manželka s modrou krví! A naštěstí jedna taková princezna byla po ruce…
romantika

Vzplanutí v lóži

59 Kč
47 Kč
Zvíře z Luzernu -20%
Políbíte mě…? A ten polibek, ta chvíle, kdy se rty Matthieua a Marie dotkly, všechno zpečetila… dvě osamělá srdce, dvě duše nedůvěřující světu se našly. Jenže to ještě dlouho předlouho ani jeden z nich netušil.
romantika

Zvíře z Luzernu

59 Kč
47 Kč
Když jsme se skrývali -20%
ONA SKRÝVÁ NĚCO VELKÉHO. ON SKRÝVÁ NĚKOHO MALÉHO. Bridger McCaulley býval hráčem na ledě i mimo něj.
romantika

Když jsme se skrývali

249 Kč
199 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 453 položek
1 2 3 .. 46 > >>