Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - medicína

Vědomí a realita
(2x)

Za záhadami lidské mysli s uznávaným českým neurovědcem Co je to vlastně vědomí a jaký má vztah k tělu? Renomovaný neurobiolog a profesor psychiatrie Jiří Horáček v rozhovoru s Danielou Drtinovou odhaluje fascinující fakta o lidské mysli.

medicína

Vědomí a realita

249 Kč
Mozek a jeho duše
(1x)
Již čtvrté vydání čtenářsky úspěšné knihy z pera oblíbeného vědeckého esejisty MUDr. Františka Koukolíka pojednává o vztahu mozku a chování, který je jedním z klíčových směrů jak základního, tak užitého výzkumu.
medicína

Mozek a jeho duše

250 Kč
Dějiny medicíny
(2x)
Mimořádné dílo Roye Portera, jež shrnuje a hodnotí celý dosavadní vývoj praktické medicíny i lékařské vědy. Autor se snaží zachytit stále rychlejší a dynamičtější pokrok medicíny, uvědomuje si však i její současné limity ...
medicína

Dějiny medicíny

500 Kč
Vděčnost
(1x)
Ve čtveřici esejí, které světoznámý neurolog Oliver Sacks napsal na sklonku svého života, se jejich autor vyrovnává se stárnutím, nemocí a smrtí.
medicína

Vděčnost

57 Kč
ACT jednoduše
ACT, tedy „Acceptance and commitment therapy“, česky „terapie přijetí a odhodlání“, je jedním z terapeutických směrů tzv. třetí vlny kognitivně-behaviorální terapie, jejímž hlavním autorem je americký psycholog Steven C. Hayes.
medicína

ACT jednoduše

429 Kč
Hypertenzia
Všimla som si v ambulancii, že ľudia často nevedia základné informácie o svojej diagnóze aj keď chodia roky na internú, či kardiologickú ambulanciu.
medicína

Hypertenzia

99 Kč
Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů
Zuby jsme dlouho považovali jen za nástroj na žvýkání a na zubního lékaře jsme pohlíželi spíš jako na opraváře. Dnes však víme, že velmi mnoho nemocí jako deprese, cukrovka, alergie a kardiovaskulární choroby mají svůj původ právě zde. Kdo chce žít zdravěji a být fit, neměl by zanedbávat péči…
medicína

Jak na zdravé zuby - Bioléčba zubů

209 Kč
Psychopatologie
Třetí vydání úspěšné, hojně využívané publikace nabízí stručný přehled o dnes stále aktuálnějším oboru psychopatologie.
medicína

Psychopatologie

424 Kč
Sestup k bohyni
(1x)
Psycholožka Sylvia Brinton Perera ve své knize ukazuje, jak mohou dnes ženy znovu nalézt potlačené aspekty archetypického ženství a vydat se tak na cestu k vnitřní svobodě a celistvosti.
medicína

Sestup k bohyni

169 Kč
Laboratorní diagnostika
Třetí, rozšířené a aktualizované vydání obsahuje nové kapitoly - laboratorní diagnostika v ortopedii, neurochirurgii a tranfuzním lékařství.
medicína

Laboratorní diagnostika

1 100 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 96 položek
1 2 3 .. 10 > >>