Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - romány

Poupátka -20%
(7x)

Jizvy na dětské duši jen tak nezmizí. Zneklidňující román nositelky Ceny Jiřího Ortena. Divadlo umí okouzlit. Ví to i jedenáctiletá Františka, která se po škole víc než domů těší do dramatického kroužku. Proč však vedoucí Mirek své divadelní partě zakazuje kamarádit se s jinými dětmi?

romány

Poupátka

199 Kč
159 Kč
Heřmánkové údolí -20%
(9x)
Strhující příběh ženy, které osud původně rozdal horší kartu než jiným. Byla silná, ačkoli si svou sílu neuvědomovala, a statečná, ačkoli o statečnosti nikdy nepřemýšlela. Společenský román.
romány

Heřmánkové údolí

169 Kč
135 Kč
Na smrt -20%
(17x)
Román Na smrt je unikátní žánrový mix historické ságy, thrilleru a hororu.
romány

Na smrt

278 Kč
222 Kč
Rome -20%
(2x)
Třetí ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek.
romány

Rome

189 Kč
151 Kč
Tchyně -20%
Lucy svou tchyni poznala před pěti lety. Ačkoli se k ní Diana tehdy chovala přátelsky a zdvořile, Lucy okamžitě poznala, že nesplňuje její představy. I přesto se jí snažila vždycky zavděčit. Teď se našlo Dianino tělo a vedle něj dopis na rozloučenou.
romány

Tchyně

209 Kč
167 Kč
Jako hvězdy v temné noci -20%
(1x)
Alice Wrightová doufala, že sňatkem s pohledným Američanem Bennettem Van Clevem unikne sešněrovanému životu v Anglii. Jenže ani její manželství, ani život v zapadlém koutě Kentucky se nevyvíjí tak, jak si představovala.
romány

Jako hvězdy v temné noci

279 Kč
223 Kč
Pláž v Chorvatsku -20%
(4x)
Odplujte do krásného Chorvatska za letním sluncem, třpytivě tyrkysovým mořem a romantickým příběhem, který nedokážete odložit, dokud ho nedočtete!
romány

Pláž v Chorvatsku

297 Kč
238 Kč
Němci -20%
(21x)
Hlavní hrdinka a současně vypravěčka románu žije v Londýně, kam odešla po listopadu 1989 za prací a kde nyní čeká své první dítě. Nadcházející mateřstí ji v myšlenkách vrací do dětství v komunistickém Československu a vyvolává i zasutou vzpomínku...
romány

Němci

199 Kč
159 Kč
Nejhezčí dny našich životů -20%
(4x)
Seznamte se, tohle jsou Sorensonovi! Rodinná sága o manželském páru, čtyřech dcerách, které mezi sebou neustále válčí, a jednom dlouho pohřbeném tajemství…Když se do sebe Marilyn a David zamilovali, netušili, co na ně čeká.
romány

Nejhezčí dny našich životů

349 Kč
279 Kč
Hodní psi k jižnímu pólu nedojdou -20%
(1x)
Po náhlé smrti svého pána Majora Thorkildsena zůstane jeho věrný psí přítel Tassen sám s paní Thorkildsenovou. Každý z nich se s tragédií vyrovnává po svém: Tassen se přejídá pochoutkami a paní T. propadne pití.
romány

Hodní psi k jižnímu pólu nedojdou

269 Kč
215 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 135 položek
1 2 3 .. 14 > >>