Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - světová

Knihkupectví u jezera -20%

Uprostřed skotské Vysočiny, na farmě u vesničky Kirrinfi ef, žije Nina. Vlastní pojízdné knihkupectví, ale teď nutně potřebuje někoho, kdo by za ni práci na čas převzal...

světová

Knihkupectví u jezera

298 Kč
238 Kč
Na druhý pokus -20%
(2x)
Když jsem Tristana Milese potkala poprvé, pokoušel se převzít firmu, kterou jsem zdědila po zesnulém manželovi.
světová

Na druhý pokus

382 Kč
306 Kč
Muž bez tváře -20%
(2x)
Z Velké Británie do Bruselu cestují dva muži: novinář Neil Bannerman a Kale — vrah. Bannerman od cesty neočekává nic víc než zdlouhavé politické rešerše, avšak místo toho se ocitne uprostřed tragédie.
světová

Muž bez tváře

249 Kč
199 Kč
Dcera železného draka -20%

Nejtemnější fantasy a drsný kyberpunk. Příběh o dospívání, jaký jste ještě nikdy nečetli, se odehrává na pozadí pochmurného nihilistického světa plného neřešitelných problémů a třídních střetů.

světová

Dcera železného draka

298 Kč
238 Kč
Vězeňkyně v ráji -20%
Byl sice druhorozeným synem krále, a vladaře v sobě nezapřel. Byl zvyklý, že se vždy plní jeho vůle, a všichni ji plnili rádi, protože jeho rozhodnutí byla správná. A před lety se Zakary rozhodl, že Violet je povrchní dámička, a začal jí pohrdat.
světová

Vězeňkyně v ráji

69 Kč
55 Kč
Dámský gambit -20%
(13x)
Beth Harmonová se v osmi letech dostane do sirotčince. Není to harmonické prostředí, a malá Beth si najde dvě cesty k úniku: malé zelené pilulky, které děti dostávají „na uklidnění“, a ŠACHY.
světová

Dámský gambit

278 Kč
222 Kč
Můj zapomenutý sňatek -20%
Brooke byla úplně jiná… Ne, její tvář se nezměnila, ale to, co bylo podstatné… černá se proměnila na bílou! Jenže Lorenzo nemá ani tušení, že ženu, která se po osmnácti měsících probrala z komatu… vlastně nezná.
světová

Můj zapomenutý sňatek

69 Kč
55 Kč
Imitátor -20%
(3x)
Nový krimiromán od autora úspěšné série Hadrový panák – hrdinové se mění, napětí a akce nepolevují... Píše se rok 1989. Detektiv Chambers a konstábl Winter pátrají po zločinci se zvrácenou vášní: těla svých obětí nastylizoval do pozic klasických sochařských děl.
světová

Imitátor

279 Kč
223 Kč
Dluh svatební noci -20%
Měla to být pomsta… a nakonec to pomsta byla! Před třemi roky nepřišla Helena do kostela, kde na ni Theo čekal u oltáře s připravenými snubními prstýnky. Nepřišla a vystavila ho posměchu celého světa.
světová

Dluh svatební noci

69 Kč
55 Kč
Pod pirátskou vlajkou -20%
Jestli ti mám podepsat smlouvu, ty budeš muset podepsat tu mou! Nabídka, kterou učinil kníže Luca, vládce středomořské Madleny, té baťůžkářce, s níž se srazil v jednom baru v Saint Tropez, byla toho typu, kterou by žádná žena nemohla odmítnout!
světová

Pod pirátskou vlajkou

69 Kč
55 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>