Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - cizojazyčná

Saturnin -20%
(3x)
Saturnin vyšel poprvé v roce 1942. Doposud se dočkal 24 vydání v českém jazyce a jeho autor patří mezi národní klasiky české humoristické literatury. Zde v polském jazyce.
cizojazyčná

Saturnin

200 Kč
160 Kč
Rusovláska -20%
Román je příběhem oidipovského vztahu mistra a učedníka, do kterého vstupuje tajemná rusovlasá žena. Autor čerpá inspiraci z antického příběhu i z dávné perské legendy, děj zasazuje do kulis současného Istanbulu.
cizojazyčná

Rusovláska

238 Kč
190 Kč
Angličtina pro děti - kouzelná gramatika -20%
(1x)
Veselé vyprávění vysvětluje a procvičuje základy anglické gramatiky zábavnou, přehlednou a pro děti snadno pochopitelnou formou. A navíc se v této knížce dozvíte spoustu zajímavostí o Anglii a Irsku.
cizojazyčná

Angličtina pro děti - kouzelná gramatika

212 Kč
170 Kč
Džin -20%
(1x)
Kniha o behaní, (ťažkom) živote a najmä o láske. Trojica autobiografických noviel zo života režimom prenasledovanej rodiny a dospievaní v atmosfére totalitnej šedi. Dvadsaťpäť rokov po prvom oficiálnom vydaní vychádza Džin konečne v reedícii.
cizojazyčná

Džin

249 Kč
199 Kč
Ráda tě poznávám -20%
Chytrá romantická komedie netflixové generace — může se člověk zamilovat stejně jako ve filmu?
cizojazyčná

Ráda tě poznávám

239 Kč
191 Kč
Černá skříňka -20%
(2x)
Sociolog Alexander Gideon a jeho bývalá žena Ilana začínají s odstupem sedmi let luštit obsah „černé skříňky" svého rozpadlého manželství. Chtějí zjistit, proč ztroskotal jejich kdysi vášnivý, ale nevyrovnaný vztah.
cizojazyčná

Černá skříňka

165 Kč
132 Kč
Idiot -20%
(3x)
Nový překlad románu, který se řadí k nejznámějším dílům ruské literatury. Mladý kníže Myškin, zcela zchudlý a postižený epilepsií, prožije po návratu ze švýcarského sanatoria tak podivuhodné příběhy, že upadne znovu do své duševní nemoci.
cizojazyčná

Idiot

419 Kč
335 Kč
Římské báje -20%
V knize najdete celkem 7 pověstí z římské historie. Byly zpracovány pro začínající čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v italštině. Úroveň jazyka v publikaci je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé studenty. Český zrcadlový překlad umožní čtenáři obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměl.
cizojazyčná

Římské báje

139 Kč
111 Kč
Zuřivý tajfun -20%
Juan Cabrillo a posádka lodi Oregon úspěšně dokončí misi proti čínské rozvědce. Místo kýženého odpočinku se však vydávají zachránit z rukou překupníků vzácné obrazy nevyčíslitelné hodnoty.
cizojazyčná

Zuřivý tajfun

219 Kč
175 Kč
Čuk a Gek A1/A2 -20%
Dojemný příběh o cestě malých chlapců a jejich maminky za tatínkem, který pracuje daleko na severu, je protkán neuvěřitelně světlou a dobrou atmosférou.
cizojazyčná

Čuk a Gek A1/A2

119 Kč
95 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 20 položek
1 2 > >>