Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - dům a zahrada

Duše našich mazlíčků -20%
(3x)
Pouta, které nás vážou k našim domácím mazlíčkům, často přesahují slova a jsou hlubší než mnohé z našich mezilidských vztahů.
dům a zahrada

Duše našich mazlíčků

169 Kč
135 Kč
Tahání na vodítku -20%
Tahání na vodítku - jak mu předcházet a jak ho psa odnaučit.
dům a zahrada

Tahání na vodítku

109 Kč
87 Kč
Dřevěné fasády -20%
Kniha se zabývá praktickými zásadami projekce, konstrukce a realizace dřevěných fasád a je určena praktikům, stavebníkům a zájemcům o výstavbu a rekonstrukci fasád rodinných domů i veřejných staveb.
dům a zahrada

Dřevěné fasády

229 Kč
183 Kč
Betonujeme svépomocí -20%
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí.
dům a zahrada

Betonujeme svépomocí

135 Kč
108 Kč
Elektroinstalace krok za krokem -20%
Elektromontéři, studenti i pracovníci stavebních profesí zde naleznou informace o nejnovějších trendech v elektrických instalacích a kutilové příklady správných způsobů vytváření těchto instalací.
dům a zahrada

Elektroinstalace krok za krokem

135 Kč
108 Kč
Vysušování zdiva -20%
Publikace čtenáře provede úskalími, při problému se vznikem vlhkosti ve zdivu. U různých typů staveb (rodinné domy, bytové i administrativní stavby) jsou v knize předložena v praxi osvědčená řešení a zdůrazněny výhody a nevýhody jednotlivých řešení.
dům a zahrada

Vysušování zdiva

144 Kč
115 Kč
Omítky -20%
V knize jsou přehledně popsány hlavní typy omítek i zásady jejich použití. Laikům poslouží např. při opravě vlastní chalupy a pomůže také profesionálovi na úrovni stavbyvedoucího nebo mistra.
dům a zahrada

Omítky

93 Kč
74 Kč
Devět malých zahradníků -20%

Ilustrovaný průvodce zahradničením pro všechny kluky a holky Na školní zahradu vyráží za každého počasí devět malých zahradníků. Mravenec Míra se nestačí divit, kolik práce zastanou, a brzo je od sebe začne rozeznávat.

dům a zahrada

Devět malých zahradníků

159 Kč
127 Kč
Krasoprostor -20%
V záplavě rad a návodů na to, jak si uklidit a uspořádat domov, nabízí Jana Zhořová něco víc. Inspirativní a originální výtvarnice a bloggerka přichází s ideou krasoprostoru – bydlení na základě vašich jedinečných životních postojů, emocí a vztahů.
dům a zahrada

Krasoprostor

199 Kč
159 Kč
Rekonstrukce roubených staveb -20%
Druhé, upravené a rozšířené vydání knihy Rekonstrukce roubených staveb je praktickým návodem, který čtenáře provede úskalími oprav a ukáže mu možnosti bezpečné cesty k cíli.
dům a zahrada

Rekonstrukce roubených staveb

424 Kč
339 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 61 položek
<< < 1 2 3 4 .. 7 > >>