Nejprodávanější e-knihy - září 2021 - cestování

Novinářem v Číně -20%
(8x)
Autobiografická kniha Tomáše Etzlera mapuje dekádu jeho života v Asii, kde působil sedm let jako stálý zpravodaj České televize v Číně a pak tři roky na volné noze v Hongkongu.
cestování

Novinářem v Číně

219 Kč
175 Kč
151 dní Pacifickou hřebenovkou -20%
(4x)
Lucie je holka, která si plní přání, holka, která je odhodlaná jít za svým snem, a holka, která se rozhodla projít Pacific Crest Trail, dle spousty lidí nejnáročnější dálkovou pěší trasu na světě, vedoucí z Kalifornie přes Oregon a Washington až ke kanadským hranicím (4 300 km). A povedlo se jí to.
cestování

151 dní Pacifickou hřebenovkou

249 Kč
199 Kč
151 dní po evropských stezkách -20%
Další kniha úspěšné autorky, ale hlavně cestovatelky Lucie Kutrové je tady! Po návratu z Pacifické hřebenovky v Americe se rozhodla prozkoumat a přiblížit vám spoustu nádherných tras a stezek, které máme přímo pod nosem.
cestování

151 dní po evropských stezkách

279 Kč
223 Kč
Made in Korea -20%
Co je to Made in Korea? Někomu se vybaví kimčchi, K-pop, tradiční oděv hanbok, hospodářský zázrak na řece Han či severokorejská ideologie čučche.
cestování

Made in Korea

190 Kč
152 Kč
Sovětistán -20%
Vyzbrojená solidní znalostí ruštiny, zvědavostí i kritickým přístupem se norská novinářka a spisovatelka Erika Fatlandová (nar. 1983) vydává na cestu do postsovětských zemí Střední Asie – do prostoru, z nějž k nám běžně zalétají jen kusé zprávy, pokud nápad některého z místních diktátorů díky své bizarnosti pronikne na stránky západních médií.
cestování

Sovětistán

269 Kč
215 Kč
Tajemství pražských klášterů -20%
Vydejme se za tajemstvím a krásou kláštera benediktinek u baziliky sv. Jiří, bosých karmelitek u kostela sv. Benedikta, kapucínů u kostela Panny Marie Andělské se sousední Loretou a nakonec voršilek u kostela sv. Jana Nepomuckého.
cestování

Tajemství pražských klášterů

249 Kč
199 Kč
Tajemství závoje -20%

Nahlédněte pod pokličku jedné z nejtajemnějších zemí světa Mají v Saúdské Arábii Vánoce? Jak je to vlastně s muži v bílých nočních košilích a ručnících? Musítam být ženy stále zahalené? A bydlí ve stanech,nebo v mrakodrapech? Opravdu je tam benzín levnější než voda?

cestování

Tajemství závoje

194 Kč
155 Kč
Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii -20%
(1x)
Po dvojici bestsellerů přichází Ladislav Zibura s novým dobrodružstvím – tentokrát se vydává do Arménie, Gruzie a Náhorního Karabachu. Princ Ládík putuje po těch nejzapadlejších vesnicích, aby mohl naslouchat příběhům místních a načerpat něco z jejich moudrosti.
cestování

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

189 Kč
151 Kč
Rok v Provenci -20%
(31x)
Rok v Provenci, kniha britského publicisty a spisovatele Petera Mayleho, nás provází měsíc po měsíci rokem novopečeného majitele domu v Provenci.
cestování

Rok v Provenci

148 Kč
118 Kč
40 dní pěšky do Jeruzaléma -20%
(2x)
Ladislav Zibura na pěší poutě vyráží už od svých osmnácti let. Hvězdou poutnického světa se ale stal až v roce 2015, kdy se o jeho příběh začala zajímat média. Na rozdíl od duchovně zaměřených autorů, pouť vnímá především jako jízdu v kerouacovském stylu.
cestování

40 dní pěšky do Jeruzaléma

199 Kč
159 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 48 položek
1 2 3 .. 5 > >>